Početna | - Naslovna | KUP | Crnica i Jezera prvi su polufinalisti kupa regije “Jug”!

KUP | Crnica i Jezera prvi su polufinalisti kupa regije “Jug”!

Poznati su prvi polufinalisti kupa regije “Jug”! Danas su odigrana dva dvoboja četvrtfinala u kojima su Crnica i Jezera izborili plasman u polufinale.

CRNICA – TROGIR  5:4 (3:1)

STRIJELCI: 1:0 Vukičević (5′), 1:1 Legčević (6′), 2:1 ag-Pavković (6′), 3:1 Jelovčić (19′), 3:2 ag-Ljubić (22′), 3:3 Karaman (30′), 3:4 Viljac (33′), 4:4 Šamija (35′), 5:4 Radić (37′)

MURTER – JEZERA  2:6 (0:2)
STRIJELCI: 0:1 S.Klarin (5′), 0:2 L.Klarin (15′), 1:2 Bugarija (24′), 2:2 Katalinić (28′), 2:3 K.Klarin (30′), 2:4 S.Klarin (32′), 2:5 S.Klarin (37′), 2:6 Kolega (40′)

Crnica je protiv trogirskog drugoligaša izborila znatno teže no što se moglo očekivati. Nakon prvih 20 minuta bilo je 3:1 za šibensku momčad, te je malotko mogao očekivati da će se Šibenčani protiv momčadi s dna drugoligaške ljestvice pošteno namučiti za plasman u polufinale regionalnog kupa. No Trogir je preokrenuo rezultat i u 33.minuti došao do prednosti (3:4). No ipak, Crnica je na kraju ipak izborila pobjedu uz igru koja ne ulijeva povjerenje.
U murterskom derbiju Jezera su potvrdila dobru ligašku formu i uvjerljivom pobjedom izborili plasman u polufinale kupa. Jezera su nakon prvog poluvremena imala prednost 0:2, no Murter se u nastavku vraća i dolazi do izjednačenja (2:2). No ipak, predvođeni Stjepanom Klarinom gosti su na koncu ostvarili uvjerljivu pobjedu vrijednu polufinala kupa regije “Jug”.

Josip Suton: “Splitu hvala na svemu, a Vrgorac je novi izazov!“

Josip Suton sredinom je srpnja predstavljen kao veliko pojačanje Vrgorca. Nakon dugih 9 sezona popularni …

Ivo Jukić nastavlja karijeru u nekadašnjem talijanskom prvaku!

Nakon epizode u belgijskom Mouscronu naš vratar Ivo Jukić vraća se u Italiju. Nekadašnji talijanski …