Početna | - Naslovna | LNFS | Briljantni Dario Marinović dvostruki strijelac u novoj pobjedi ElPozo Murcie!

U susretu 16.kola španjolske lige (LNFS) ElPozo Murcia je ostvarila novu pobjedu, a naš Dario Marinović nastavlja sa sjajnim igrama. Naš je reprezentativac postigao 2 zgoditka u uvjerljivoj domaćoj pobjedi (9:0) protiv Zaragoze, te se tako u listu strijelaca upisao i treću utakmicu u nizu. Iako konačan rezultat sugerira glatku pobjedu ElPozo Murcie, otpor gostiju slomljen je tek u 2.poluvremenu! Mreže su mirovale prvih 20 minuta, a Marinović u 23.minuti dovodi svoju momčad u vodstvo 1:0! U 28.minuti najprije Cardinal zabija za 2:0, a nedugo zatim Marinović još jednom trese mrežu gostiju za 3:0! Do kraja su domaći do vrha napunili mrežu gostiju za uvjerljivu pobjedu, 9:0!
Marinović je tako još jednom potvrdio sjajnu formu, te je jedan od najboljih igrača uglednog španjolskog velikana koji ima visoke ambicije. Podsjetimo, ElPozo Murcia je ove sezone već slavila protiv ljutih rivala Barcelone i Movistar Intera, čime su potvrdili iznimnu kvalitetu, no gubitak bodova u nekoliko “malih utakmica” koštao ih je boljeg plasmana na ljestvici. No ElPozo Murcia je sada u pozitivnom nizu, s 5 pobjeda u nizu, a jedini ligaški poraz pretrpljen je  još u 2.kolu kod kuće od Catgas Energie. Upravo u slijedećem kolu ElPozo Murcia gostuje kod Catgas Energie, gdje imaju priliku uzvratiti protivniku za jedini ovosezonski poraz, te nastaviti pobjednički niz.

2.HMNL-istok | Osijek Kelme trijumfom u derbiju korak bliže naslovu

Trijumfom u derbiju protiv momčadi Brod 035, Osijek Kelme se učvrstio na vrhu ljestvice 2.HMNL-istok. …

Započeo treći turnir 1.HMNL za žene u “Kutiji šibica”

U zagrebačkoj dvorani “Kutiji šibica” započeo je treći ovosezonski turnir 1.HMNL za žene u sklopu …