Početna | Međunarodni futsal | LNFS | VIDEO | LNFS | 3. kolo | Izvještaj

VIDEO | LNFS | 3. kolo | Izvještaj

CROfutsal LNFS logo
LNFS

U trećem kolu, nakon što su u prva dva susreta mukom dolazili do bodova, favoriti su konačno ispunili očekivanja. Barcelona je nadigrala goste iz Zaragoze 4:0. Uvjerljiv je bio i ElPozo protiv Fisiomedije sa 5:1, a sa 5:3 Inter je slomio otpor Marfila. Santiago je slavio u derbiju Galicije protiv Azkara 4:2, a Triman je jedina momčad koja se vratila sa gostovanja s bodovima svladavši Burelu 3:2. Prve bodove u prvenstvu upisao je Colegios Arenas pobjedivši Puertollano 3:1. Najneizvjesnije bilo je, kao i očekivano, u susretu Riosa i Caje, na kojem su prštali golovi no pobjedu je odnio domaćin s tijesnih 5:4.

Barca rutinski do pobjede, Umacon nemoćan protiv prvaka

Barcelona je nakon dva neuvjerljiva nastupa pokazala zašto nosi titulu prvaka. Pred svojom su publikom Katalonci odnijeli premoćnu pobjedu nad gostima iz Zaragoze. Barcelona je dominirala od prve do posljednje minute susreta, a skromni pokušaji Umacona nisu bili dovoljni da ugroze sigurnog Cristiana na golu ‘Blaugrane’. Iako je prvih 20 minuta završilo sa skromnih 1:0, u nastavku je Barcelona pokazala dominaciju i okončala susret prvi pute ove sezone netaknute mreže, dok je ona protivnička morala pretrpjeti još tri pogotka za konačnih 4:0 u korist domaćina.

FC Barcelona – Umacon Zaragoza 4:0
(Igor 8, Fernandao 21, Ari 28, Sergio Lozano 36)

ElPozo ‘petardom’ riješio Fisiomediju

Svojim protivnikom poigrao se i ElPozo koji je momčad Fisiomedije iz Murcije ispratila sa čak pet golova. Susret je završio 5:1, a ElPozo lako stigao do nova tri boda. Domaćini iz Murcije nakon tri kola ne znaju za poraz, a na kontu imaju maksimalnih devet bodova. Nakon 20 minuta igre ElPozo je imao prednost 2:1. Franklin je u 9.minuti doveo domaće u vodstvo, da bi u 11. Joao Batista izjednačio za goste. Bivši igrač Fisiomedije, Miguelin, samo minutu kasnije sjajnim udarcem zabija za 2:1. U nastavku je domaćin potpuno nadigrao goste iz Manacora. De Bail i Adri zabili su za nedostižnih 4:1, da bi Jose Ruiz, koji je upravo ovog ljeta dres Fisiomedije zamjenio onim momčadi iz Murcije, postavio konačnih 5:1 i to u posljednjoj minuti susreta.

ElPozo Murcia – Fisiomedia Manacor 5:1
(Franklin 9, Miguelin 12, De Bail 27, Adri 35, Jose Ruiz 40/Joao Batista 11)

Inter dvaput lovio rezultat do pobjede, golman držao na životu Marfil

Marfil je u gostima kod Intera ‘popio’ čak pet komada. Gosti iz Santa Colome mogli su proći i gore da ih na golu nije spašavao raspoloženi Chico, ali i da su se igrači Velascesa pokazali preciznijima u svojim pokušajima. U prvom je poluvremenu Marfil odolijevao Interu, stigao čak i do prenosti od 2:3, ali nastavak je donio posve drugu priču.

Inter je poveo nakon par minuta igre i činilo se kako će domaćini lako upisati nove bodove, no onda su gosti prvo izjednačili, a potom i poveli. Uzaludno je bilo i novo izjednačenje Intera jer je prije odmora gol Dani Salgada ušutkao madridsku publiku.

Domaćini su u nastavak ušli golom zaostatka, ali vrlo brzo su pokazali zašto su ozbiljni pretendenti na naslov. Ni Chico više nije mogao odolijevati nasrtajima Intera na njegov gol. Momčad Jesusa Velasca uz bezbroj potraćenih šansi i udaraca koji nikako nisu htjeli u mrežu ipak je stigla do novog izjednačenja. Gol koji je Interu donio pobjedu i nova tri boda natjerao je goste da u igru ubace golmana-igrača što ih je na kraju stajalo novog pogotka Intera koji je zapečatio pobjedu.

Inter Movistar – Marfil Santa Coloma 5:3
(Betao 4, Matamoros 17, Matias 27, Bateria 37, Eka 38/Ruben 7, Sepe 12, Dani Salgado 20)

Ostali susreti: Santiago i dalje niže uspjehe, Rios Renovables i Caja Segovia priredili spektakl pun golova

U derbiju Galicije Santiago je na krilima dvostrukog strijelca Raula Camposa svladao Azkar Lugo 4:2. Momčad Santija Valladaresa s dvije pobjede i remijem protiv Barcelone, drži priključak za vodećim dvojcem prvenstva, Interom i ElPozom koji su na vrhu tablice, a puše za vratom upravo prvacima iz Katalonije na trećem mjestu s kojima dijele jednak broj bodova.

Burela ni nakon 3. kola ne zna za uspjeh. Poražen je na svom terenu od Triman Navarre 3:2 i to golom Ximbinhe u posljednjoj minuti utakmice. Novi prvoligaš na svoje prve bodove u najvišem rangu natjecanja morat će još pričekati.

Bodove nakon dva kola na svom kontu nisu imali ni Colegios Arenas ni Puertollano, a u međusobnom srazu bolja je bila momčad s Kanarskog otočka koja je slavila 3:1. Puertollano je tako ostao na samom začelju, na nula bodova, baš kao i Burela.

Rios Renovables je počeo igrati u skladu s ambicijama. Nakon što su prošlo kolo slavili u Lugu kod Azkara, ovo su na svom parketu, u susretu prepunom sjajnih prilika, propuštenih šansi i obiljem golova, pobijedili Caja Segoviju 5:4. Posebno se istaknuo dvostruki strijelac Lolo.

Video sažeci ostalih susreta:

Santiago Futsal – Azkar Lugo 4:2
(David 7, Iago Rodriguez AG 14, Raul Campos 33, 40/Cuco 23, Jandri 40)

Burela – Triman Navarra 2:3
(Mimi 11, Dani Martin 30/Carlitos 1, Rafa Usin 22, Ximbinha 40)

Colegios Arenas – Puertollano 3:1
(Zeus 28, Aitor 37, Nestor 39/Nano 33)

Rios Renovables Ribera Navarra – Caja Segovia 5:4
(Carlos Anos 12, Lolo 16, 35, Nano Modrego 24, Andresito 31/Nano Modrego AG 29, David 30, Jose Carlos 32, Sergio 36)

Izbor najboljeg od 3. kola:

Najbolji golovi 3. kola:

Najbolje akcije 3. kola:

Najbolje obrane 3. kola:

Budite uz nas od petka do subote u prijenosima uživo iz najjače futsal lige svijeta!

Trenutna tablica LNFS-a:

[standings league_id=15 template=extend logo=true]

Iduće kolo donosi nam slijedeće parove:

[matches league_id=15 mode=]

SP 2020. | Hrvatska protiv Rusije, Azerbajdžana i Slovačke!

U sjedištu UEFA-e u švicarskom Nyonu održan je ždrijeb Elitne runde kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo …