CROfutsal LNFS logo
LNFS

VIDEO | LNFS | Pregled finala do sada

LNFS

Prva utakmica finala doigravanja španjolskog LNFS-a, između ElPozo Murcie i Barcelone, otišla je u produžetke. Nakon rezultata 1:2 na poluvremenu za goste Barcelonu, regularni dio utakmice je završio 3:3, nakon što je Grello solo akcijom po lijevoj strani sam nanizao i igrače, i golmana Barcelona i zabio za izjednačenje. U produžetku je prvo Fernandao dovršio sjajnu akciju iz kornera i doveo Barcelonu u prednost, da bi pred kraj Wilde dovršio posao.

LNFS FINALE

1. utakmica

3:5 (3:3) (1:2)

ElPozo Murcia – FC Barcelona Alusport 3:5 produžetak; 3:3 (1:2)

Što reći o drugoj utakmici nego uspavanka, barem što se Barcelone tiče. Utakmica je igrana nakon 22h i samo je jedna strana igrala. Način na koji je ElPozo dominirao rijetko se viđa među tako dobrim suparnicima. Do poluvremena je bilo već tri gola razlike za ElPozo, da bi pred kraj utakmice momčad iz Murcie udvostručila prednost. Dvije minute prije kraja Saad spašava obraz domaćinu i postiže počasni pogodak.

LNFS FINALE

2. utakmica

1:6 (0:3)

FC Barcelona Alusport – ElPozo Murcia 1:6 (0:3)

Barcelona, nakon gubitka stečene prednosti iz prvoga kola, nastoji isprati gorak okus dominacije ElPoza iz prethodne utakmice. No, nije im dobro krenulo jer je ElPozo već od 6. minute vodio 0:1. Da stvar bude još gora po Barcelonu, sa tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku, neka druga Barcelona- prva minuta nastavka Lin izjednačuje, pet minuta kasnije Gabriel prenosi prednost na stranu domaćina da bi najbolji mladi igrač lige za prošlu sezonu, Sergio Lozano, dvama pogocima rezultatski dovršio utakmicu.

LNFS FINALE

3. utakmica

4:1 (0:1)

FC Barcelona Alusport – ElPozo Murcia 4:1 (0:1)

Vidimo se 23.06 u 18,30h u prijenosu uživo sa četvrte, možda odlučujuće, utakmice finala LNFS-a! Linkovi će biti isti kao i do sada i možete ih pronaći ovdje.

VIDEO | Olmissum trijumfom u Makarskoj ispisao povijest

Jučer je omiški Olmissum osvojio naslov prvaka Hrvatske, slavivši u finalu protiv Novog Vremena Apfel. …

Lucao: “Makarska će uvijek imati posebno mjesto u mom životu!”

Ranije danas smo vam objavili kako Lucao odlazi u Španjolsku i pridružuje se našem Dariju …