Početna | - Naslovna | U Splitu započeo drugi ovosezonski turnir 1.HMNL za žene!

U Splitu započeo drugi ovosezonski turnir 1.HMNL za žene!

U Splitu je danas započeo drugi ovosezonski turnir 1.HMNL za žene. Turnir smo najavili na našim stranicama, a danas smo nazočili svečanom otvaranju i prvom danu natjecanja.

Fotografija FC Split Tommy.

Na početku vrijedi istaknuti sjajnu organizaciju od strane domaćina Split Tommyja. Svim ekipama sudionicima natjecanja uručena su prigodne zahvalnice, a nakon uvodne riječi Ivana Novaka kao člana Komisije za mali nogomet (ujedno i povjerenika za suđenje), natjecanje je otvorio član skupštine županijskog nogometnog saveza Splitsko-dalmatinske županije Ivica Knezović. Svi su susreti sjajno popraćeni putem facebook profila Split Tommyja, gdje se po završetku svake utakmice objavljuje video-sažetak iste.
U prvom susretu Split Tommy je nadigrao ŽNK Vrbovec s uvjerljivih 10:1 na krilima super-raspoložene Monike Conjar koja je postigla čak 5 zgoditaka. Neizvijesnosti nije bilo ni u drugom susretu u kojem je Alumnus S.C.Flegar s 11:0 deklasirao Mirlović Zagoru. Momčad Jakova Ungarova do najuvjerljivije pobjede prvog dana natjecanja predvodile su Hercigonja-Moulton (3 gola) i Nemčić (2 gola). U trećem susretu dana Super Chicks je slavio protiv ŽNK Rijeka rezultatom 3:0. Tu je bio kraj prvog natjecateljskog dijela današnjeg dana, odigrana je revijalna utakmice, te je održan plenum klubova.
Drugi dio otvorio je Split Tommy pobjedom nad Kozakivom rezultatom 3:1! Splićanke su do pobjede došle znatno teže od očekivanog, a najzaslužnija za pobjedu je Bukač s 2 postignuta zgoditka. Za pobjedu se namučio i favorizirani MC Plus protiv splitskog Hajduka. MC Plus je imao 3:0 nakon samo 7 minuti igre, da bi u nastavku Splićanke došle na minimalan zaostatak (3:2). No ipak, u završnici susreta gošće s nova 3 zgoditka dolaze do sigurne pobjede, 6:2! U poslijednjem susretu prvog dana splitskog turnira susrele su se ekipe koje su ranije poražene od Split Tommyja, Vrbovec i Kozakiv, a susret je okončan podjelom bodova (2:2).
U nastavku Vam donosimo pregled rezultata danas odigranih susreta, te raspored natjecanja za sutra.

REZULTATI:

Vrbovec – Split Tommy 1:10 (1:3)
Alumnus S.C.Flegar – Mirlović Zagora 11:0 (6:0)

Hajduk – Rijeka 15:00

Split minimalnom pobjedom do prvih ovosezonskih bodova!

U susretu 3.kola 1.HMNL Split je osvojio prve ovosezonske bodove. Nakon što su u prvo …

Futsal Dinamu samo remi protiv oslabljene Crnice!

U prvom susretu 3.kola 1.HMNL, Futsal Dinamo i Crnica su podijelili bodove odigravši 2:2! Rezultat …