Početna | - Naslovna | Završen turnir 1.HMNL za žene u Zadru!

Završen turnir 1.HMNL za žene u Zadru!

Prethodnog vikenda u Zadru je odigran prvi od 3 turnira 1.HMNL za žene ove sezone. Odigrano je ukupno 12 utakmica, a maksimalni bodovni učinak ima tek Split Tommy. Na vrhu poretka su MC Plus i Alumnus koji imaju utakmicu više, u kojoj su međusobno remizirali.
Pregled prvog dana natjecanja mogli ste čitati na našim stranicama, a danas Vam donosimo pregled svih rezultata, uz osvrt na jučer odigrane susrete.

SUBOTA, 10.12.2016.

MNK Super Chicks – ŽMN Vrbovec 3:1 (0:1)
MNK MC Plus– MNK Alumnus SC Flegar 3:3 (1:1)
MNK Hajduk – MNK Kozakiv 4:7 (1:5)
ŽNK Rijeka– FC Split Tommy 1:10 (0:5)
MNK Super Chicks – MNK MC Plus 0:3 (0:0)
MNK Mirlović Zagora – MNK Kozakiv 4:6 (4:3)
MNK Alumnus SC Flegar – MNK Hajduk 10:2 (4:0)

NEDJELJA, 11.12.2016.

FC Split Tommy – MNK Mirlović Zagora 3:0 (b.b.)
MNK Kozakiv – ŽNK Rijeka 1:7 (1:3)
MNK MC Plus – ŽNK Vrbovec 9:0 (4:0)
ŽNK Rijeka – MNK Alumnus SC Flegar 2:5 (2:1)
MNK Hajduk – MNK Super Chicks 0:4 (0:2)

Kozakiv je prvog dana upisao 2 pobjede, no jučer je teško poražen od ŽNK Rijeka. Od rezultata 1:2, Helena Spajić postiže 5 zgoditaka i definitivno je najzaslužnija za prvu pobjedu svoje ekipe.
Najuvjerljiviju pobjedu dana ostvario je MC Plus koji je nadigrao Vrbovec s uvjerljivih 9:0! Po 2 zgoditka postigle su Ivana Stanić, Anita Straka, Izabela Lojna i Matea Javorović.
Alumnus je preokretom u nastavku došao do pobjede protiv Rijeke. Imala je Rijeka 2:1 nakon prvih 20 minuta (Juko, Šamanić; Hubak), da bi Alumnus u nastavku s 3 postignuta zgoditka došao do 2:5 (Nemčić, Matijević, 2x Žagar).
Domaći Super Chicks je protiv Hajduka došao do treće pobjede. Do vodstva ih autogolom dovodi Pedišić, a do kraja zabijaju još Žilić, Gruica i Klapan za na koncu uvjerljivih 4:0!