Početna | - Naslovna | Ženski futsal | Alumnus trijumfom protiv Splita na korak do naslova!

Ženski futsal | Alumnus trijumfom protiv Splita na korak do naslova!

Danas je okončan splitski turnir 1.HMNL za žene, te je uoči poslijednjeg turnira u Zagrebu kao najizgledniji kandidat za naslov prvaka ostao zagrebački Alumnus S.C.Flegar! Momčad Jakova Ungarova u današnjem je velikom derbiju slavila protiv Split Tommyja (0:1), te preuzela vodstvo na prvenstvenoj ljestvici.

Fotografija FC Split Tommy.

U prvom današnjem susretu ekipa Super Chicks je slavila protiv Mirlović Zagore rezultatom 4:1, uz 2 zgoditka Gruice. “Chicksice” su do pobjede došle postigavši 2 zgoditka u poslijednje 3 minute susreta.
U drugom današnjem susretu splitski Hajduk je upisao novi poraz. Vrbovec je slavio rezultatom 3:5 uz hattrick raspoložene Horvat.
Derbi ne samo splitskog turnira, već i cijele lige je dvoboj Split Tommyja i Alumnusa. Dvoboj je to koji je privukao i velik broj gledatelja na splitske Gripe, a gošće iz Zagreba su bile bolje i zasluženo slavile s minimalnih 1:0! Gol vrijedan velika 3 boda postigla je Matijević u 34.minuti susreta. Pobjeda je ovo kojom Alumnus S.C.Flegar dolazi na vrh ligaškog poretka bodovno poravnat s gradskim rivalom MC Plus s kojim su u zadarskom dvoboju remizirali, što im je ujedno i jedini gubitak bodova u dosadašnjem dijelu natjecanja.
S Alumnusom je na vrhu ljestvice poravnata ekipa MC Plus koja je nakon jučerašnje pobjede protiv Hajduka danas slavila protiv Mirlović Zagore rezultatom 6:0 uz po 2 zgoditka Stanić i Javorović. U poslijednjem susretu splitskog turnira također nije bilo rezultatske neizvijesnosti. Rijeka je uvjerljivo slavila protiv Hajduka rezultatom 5:0!
U nastavku Vam donosimo kompletne rezultate splitskog turnira, te tablicu uoči poslijednjeg turnira u Zagrebu.

SUBOTA (28.01.2017.)

Vrbovec – Split Tommy 1:10 (1:3)
Alumnus S.C.Flegar – Mirlović Zagora 11:0 (6:0)
Super Chicks – Rijeka 3:0 (0:0)
Split Tommy – Kozakiv 3:1 (1:1)
MC Plus – Hajduk 6:2 (3:0)
Vrbovec – Kozakiv 2:2 (2:1)

NEDJELJA (29.01.2017.)

Mirlović Zagora – Super Chicks 1:4 (0:2)
Hajduk – Vrbovec 3:5 (1:2)
Alumnus S.C.Flegar – Split Tommy 0:1 (0:0)

-1

Split Tommy protutnjao metropolom – potop Uspinjače!

Split Tommy je uvjerljivom pobjedom nad zagrebačkom Uspinjačom nastavio pozitivan niz, te se vratio na …

VIDEO | Square – Brod 035 5:3 (1:1)

U sinoć odigranom dvoboju 7.kola 1.HMNL Square je na svom parketu slavio protiv momčadi Brod …