Još jedan hvalevrijedan potez uprave MNK Nacional koji je svojim dolaskom na futsal scenu u Hrvatskoj počeo postavljati visoke standarde u promociji futsala, kao i MNK Nacional kao branda. U nastavku članka pogledajte njihov novi marketinški potez koji će nadamo se imati utjecaja na zagrepčane.
U sklopu akcije “Budi i ti dio igre” igrači Nacionala Vas pozivaju da petkom od 20 sati svoje slobodno vrijeme provedete uz Nacional. Svi ljubitelji futsala na jednom mjestu mogu vidjeti najbolje hrvatske majstore futsala koji u ovoj sezoni brane dvostruku krunu (prvenstvio i kup), a u UEFA Futsal Cupu Nacional ima priliku izboriti nastup na završnici najelitnijeg natjecanja.
Novak, Capar, Grcić, Korab, Nene, Fernando i društvo garancija su vrhunskih futsal predstava i pregršt velemajstorskih akcija i poteza, a od 23. listopada na parketima zagrebačkog Doma sportova moći ćete vidjeti jednog od najboljih i najatraktivnijih igrača današnjice, brazilskog velemajstora Vassouru koji je u Nacional došao iz ukrajinskog Shakhtara.

izvor: www.mnk-nacional.hr





