Početna | Iz svijeta | CROfutsal TV | Hrvatska – Slovenija | KRAJ – 7:3 | Tekstualni prijenos

CROfutsal TV | Hrvatska – Slovenija | KRAJ – 7:3 | Tekstualni prijenos

Poštovani čitatelji CROfutsala, donosimo vam prijenos Mediteranskog Futsal Kupa. U nastavku članka možete pogledati kanal na kojem su se do sada prenosile utakmice iz Tripolija, a zbog specifičnosti televizije, tj. volje njenog vlasnika, još uvijek sa sigurnošću ne možemo tvrditi hoće li biti prijenosa naše utakmice. Početak je zakazan u 16:00h.

Kako stvari stoje, za sada nema video prijenosa, utakmica je počela, za Hrvatsku startaju: Jukić, Capar, Marinović, Bogdanovič, Novak.

3′ – 0:1 – Uršič – Nije počelo dobro. Uršič se našao sam pred Jukićem i prabacio ga za vodstvo Slovenije od 1:0.

6′ – 1:1 – Suton – Igrač Brodosplita presijeca dodavanje Slovenaca te hladnokrvno poentira za pravnanje rezultata.

7′ – 1:2 – Uršič – Nismo se ni prestali veseliti, a Melink i Uršič su opet izigrali našu obranu za novo vodstvo Slovenije

9′ – Uršič nam i dalje pravi probleme. Žuti karton zbog prekršaja na njemu zaradio je Capar.

10′ – 2:2 – Đulvat – Matija Đulvat se još jednom pokazao kao vrlo spretan, bio je brži od slovenskog golmana i gurnuo loptu u mrežu za novo poravnanje. Nadamo se da nećemo biti nesmotreni kao par minuta prije.

13′ – Marinović je bio sam pred Mohoričem, ali vratar Slovenije je uspješniji

14′ – Uspostavili smo kontrolu nad utakmicom, u ovoj minuti još jedan udarac Marinovića, te dugi posjed naše reprezentacije

16′ – Obe ekipe imaju po 5 akomuliranih prekršaja, vrlo izjednačena utakmica

17′ – Time Out Hrvatska

19′ – Slovenci su na sreću prokockali veliku priliku minutu prije kraja poluvremena

20′ – Kraj prvog poluvremena vrlo zanimljive i neizvjesne utakmice. Na sreću vrlo brzo smo se vratili nakon primljenih pogodaka, nadamo se da će u drugom poluvremenu Slovenci gledati nama u leđa.

24′ – 3:2 – Suton – Brodosplitov dvojac, Marinović – Suton, bio je kreator još jednog pogotka za Hrvatsku. Suton na Marinovićevu asistenciju pogađa za 3:2

26′ – Luketin odličnom obranom čuva vodstvo

28′ – Slovenski vratar, Mohorič, krajnjim naporom, s crte vadi udarac Marinovića

29′ – 3:3 – Drobne – nakon kornera, Slovenci još jednom poravnavaju rezultat

31′ – 4:3 – Marinović – Hrvatski reprezentativac promiče se u najboljeg igrača turnira, još jedna prekrasna solo akcija, nakon lažnjaka, posprema loptu od vratnice za vodstvo Hrvatske.

32′ – 5:3 – Suton – Josip Suton ne da svom suigraču da mu pobjegne na listi strijelaca. Krade loptu i mirnom egzekucijom povećava vodstvo

37′ – 6:3 – Novak – Novak krade slovencima dok su pokušali s golmanom igračem i zabija za 6:3

39′ – 7:3 – Suton – Još jedan pogodak u praznu mrežu. Finale je tu!!!!

KRAJ!!

Velike čestitke našoj reprezentaciji koja se vratila iz rezultatskog zaostatka i u velikom stilu izborila finale!!!

O nama Filip Andabaka

Hrvatska kroz rulet penala do finala EURO-a!

Hrvatska U19-reprezentacija je u finalu Europskog prvenstva! Izabranici Marinka Mavrovića su u dramatično susretu nakon …

U Makarskoj održana pressica kao najava Lige prvaka

Liga prvaka opet stiže u Makarsku! Nakon što su malonogometaši Novog Vremena Apfel obranili naslov …