spot_img

Stanković odabrao 15 putnika za Mađarsku!

Objavljeno:

Izbornik Hrvatske reprezentacije Mato Stanković objavio je popis od 15 igrača na koje računa za predstojeće reprezentativno okupljanje u sklopu kojeg će naša izabrana vrsta odigrati dva prijateljska dvoboja s reprezentacijom Mađarske. Hrvatska reprezentacija okupit će se u subotu 29.listopada u Zagrebu, nakon čega će se uputiti u Varaždin gdje će trenirati do odlaska u mađarski Zalaegerszeg. Dvoboji s Mađarskom na rasporedu su u utorak i srijedu (1. i 2. studenog), a bit će to prve utakmice naše reprezentacije nakon veljače i Europskog prvenstva u Beogradu.
U Mađarsku izbornik Stanković vodi 15 igrača. Od igrača koji su bili na EURO-u na popisu nema ozlijeđenih Matoševića, Sutona, Petrovića i Horvata, te Pandurevića i Đuraša koji ovoga puta nisu pozvani. Novo ime na izbornikovom popisu je Davor Kanjuh, a vrijedi istaknuti povratak Žarka Luketina u krug reprezentacije. Od igrača koji nisu standardni na Stankovićevom popisu pozvani su Jelavić, Grbić, Kazazić i Postružin. Na popisu je već standardno najviše igrača zagrebačkog Nacionala (5) i Split Tommyja (4), a popis donosimo u nastavku.

Ivo Jukić
Žarko Luketin
Franko Bilić
SPLIT TOMMY
SPLIT TOMMY
NACIONAL ZAGREB
Tihomir Novak
Franco Jelovčić
Kristijan Postružin
Luka Perić
Jakov Grcić
Saša Babić
Kristijan Grbeša
Davor Kanjuh
Robert Grbić
Vedran Kazazić
Toni Jelavić
Dario Marinović
NACIONAL ZAGREB
NACIONAL ZAGREB
NACIONAL ZAGREB
NACIONAL ZAGREB
SPLIT TOMMY
SPLIT TOMMY
FUTSAL DINAMO
FUTSAL DINAMO
USPINJAČA
NOVO VRIJEME
MA GROUP IMOLA
ELPOZO MURCIA
Jerko Šimac
Jerko Šimachttps://www.crofutsal.com
Jerko Šimac je rođen 1980. godine u Splitu. Novinar CROfutsal magazina je od 2007. godine, a od 2013. godine i glavni urednik.

Naši sponzori

spot_img
spot_img
spot_img

Najnovije objave