spot_img

1. HMNL | I Daničić odlazi u Mantovu!

Objavljeno:

Šesti igrač koji je protekle sezone nastupao u 1. HMNL odlazi u talijanskog prvoligaša, Mantovu! Nakon što je kormilo talijanske momčadi preuzeo Frane Despotović u Mantovu su otišli Mirko HrkačMarko Kuraja Blago Gašpar (sva trojica iz Squarea), Luka Suton (iz Vrgorca) te Juha-Matti Savolainen (iz Crnice).

Kako saznajemo, još jedan igrač Squarea odlazi u Italiju. Naime, Ante Daničić unatoč nekim najavama kako se oprašta od futsala zbog ozljede koljena službeno nikad nije objavio kraj karijera, a sad je došao poziv iz Italije koji jednostavno nije mogao odbiti te će tako u idućoj sezoni igrati jednu od najjačih europskih futsal liga. Igrač je to potvrdio i za Dubrovačku televiziju.

https://www.facebook.com/dubrovacka.televizija/videos/649842858987482/?__xts__%5B0%5D=68.ARB8Ml2bV2Yze2d70_pV_MRyMUdNDPUh3KhFJBSLXMtkhgnIhkEuNjQvWtdtxxe-40Nt7UmtvwiJhbqHCfW4VZhhy0qcxocNl-v16cfpQrnWr5yujLnFQrSQg5b1-aYakidIgNYSWwWYXKKVU_-IFziacwLSB8uvr9_vfcuLRckeh35QALHpAQX77_AeqQQboh_lLx3jnNn5zKq-KbTDYrGo1IXab2bK3B8llk7grrEhoI-CII_l0iLW0fnjw6iCEzyGy3GUoxl9Gx5C6Rudh65Z85_RL9PZdYtbFl3Ic8Qr00SCAE7nxI29hLHJ4rie6rRiufEo3KSsmN5vcQrRXK7B6HkUk6NiwQJ84Tah&__tn__=-R

Ante Daničić je rođen 26. listopada 1986. godine i gotovo cijelu svoju futsal karijeru je igrao za dubrovački klub. Igra na poziciji beka, a od 2011. do 2016. i od 2017. do kraja prošle sezone je nosio dres “Gospara”. U međuvremenu je proveo i jednu sezonu u njemačkom Futsalicious Essenu. Tamo je u sedam utakmica zabio 13 pogodaka.

Marin Kraljević
Marin Kraljevićhttps://www.crofutsal.com
Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 35-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

Naši sponzori

spot_img
spot_img
spot_img

Najnovije objave