spot_img

Josip Bilandžić: “Vjerujem da smo favoriti i da ćemo tu ulogu opravdati”

Objavljeno:

Olmissum je jedina momčad koja je upisale sve pobjede ove sezone u 1.HMNL. Uz to, osvojili su superkup te izborili četvrtfinale kupa savladavši dubrovački Square s kojim će snage ponovno odmjeriti ovoga petka u prvenstvenom dvoboju. Najavu tog susreta dao nam je čuvar mreže Olmissuma Josip Bilandžić koji je sjajno ušao u novu sezonu na vratima omiških “zeleno-plavih”.

Odličan ulazak u sezonu je okrunjen i slavljem u derbiju u prošlom kolu protiv Novog Vremena Apfel. Koji su Vaši dojmovi nakon te utakmice?

Dosta vremena je prošlo od utakmice tako da su se dojmovi slegli, rekao bih čak da su i malo izblijedili. Dojma sam da smo zasluženo slavili i da smo napravili “dobar posao”,. Sad treba nastaviti s ovakvim igrama i ostati nogama na tlu, jer ovo sigurno nije bilo pravo izdanje Makarana.

U sezonu ste ušli kao „jedinica“ na vratima Olmissuma. Koliko ste zadovoljni osobnim učinkom u ovoj sezoni?

Silom prilika sam postao prvi golman i nadam se da ću i dalje ostati. Imam zaista težak zadatak s obzirom na Žarinu klasu. Za sada sam zadovoljan svojim izdanjima, ali uvijek tražim greške i trudim se ispravljati ih. Pretjerano zadovoljstvo i samopouzdanje mogu biti ” fatalni” za golmana.

Olmissum je prije nekoliko dana izašao iz samoizolacije, uz to neki igrači su s reprezentacijom. Koliko je to sve skupa ostavilo traga na Vašoj ekipi?

Samoizolacija je ostavila popriličan trag na svima nama,. Mnogo stvari je drukčije, ali što je tu je. Samo se nadam da neće biti ozljeda i prevelikog umora, s obzirom da imamo poprilično gust raspored u ostatku studenog.

U ovom kolu pred TV-kamerama gostujete kod Squarea s kojim ste se već susreli ove sezone u kupu. Možete li nam najaviti tu utakmicu?

Square je prava ratnička ekipa, koja dobro zna i dobro koristi svoje prednosti. Protivniku ne dopuštaju puno udaraca put gola i igraju čvrstu obranu, a s tim načinom igre opasni su po bilo koju ekipu. Dobra stvar po nas je što smo nedavno već igrali s njima, stoga znamo što nas očekuje. Vjerujem da su puni samopouzdanja nakon pobjede nad Vrgorcem i hvatanjem drugog mjesta, ali isto tako vjerujem da smo favoriti i da ćemo tu ulogu opravdati.

Neće biti puno vremena za odmor jer već nakon nekoliko dana pred Vama je 1/4 kupa gdje dočekujete Futsal Dinamo. Možete li najaviti i tu utakmicu?

Samo bih kratko najavio utakmicu s Futsal Dinamom s obzirom da nas u petak čeka nezgodni Square, a do utorka se može puno toga promijeniti. S Dinamom smo uvijek igrali utakmice koje su završavale jednim golom razlike, te mislim da će tako biti i sada. Nadam se u našu korist…

Marijan Čolak
Marijan Čolakhttps://www.crofutsal.com
Marijan Čolak je rođen 1995. godine u Splitu, a živi u Solinu. Dio CROfutsal tima je od ljeta 2020. godine, a po struci je stručni specijalist računovodstva i financija.

Naši sponzori

spot_img
spot_img
spot_img

Najnovije objave