U sinoć odigranom susretu osmine finala kupa regije “Jug”, Bačvice su slavile protiv Mejaša rezultatom 6:4, preokrenuvši zaostatak 2:4 u konačan trijumf. U uzbudljivom susretu Mejaši su poveli već u prvoj minuti golom Paladina, no do odmora su Bačvice golovima Gale i Andrića preokrenule rezultat (2:1). U nastavku “Div iz predgrađa” s tri gola u tri minute dolazi do lijepe prednosti (2:4), no Bačvice se ne predaju i golovima Kukoča i Andrića dolaze do izjednačenja, a u posljednjoj minuti Jurić i Barać potpisuju potpuni preokret i veliku pobjedu Bačvica.
BAČVICE – MEJAŠI 6:4 (2:1)
STRIJELCI: 0:1 Paladin (1′), 1:1 Gale (15′), 2:1 Andrić (19′), 2:2 Kolobarić (24′), 2:3 Arar (25′), 2:4 Paladin (26′), 3:4 Kukoč (29′), 4:4 Andrić (35′), 5:4 Jurić (40′), 6:4 Barać (40′)
Bačvice su izborile plasman u četvrtfinale regionalnog kupa gdje će gostovati u Kninu kod Kijeva. Ombla dočekuje Kijevo, Jezera gostuju na Baldekinu kod šibenskih “Funcuta”, a u posljednjem četvrtfinalnom paru splitski Universitas dočekuje boljeg iz dvoboja Hajduka i Trogira koji je na rasporedu u nedjelju.





