Natjecanje 2.HMNL-istok došlo je do same završnice. Preostala su još svega dva kola, a ono pretposljednje na rasporedu je ovaj tjedan. Borba za naslov prvaka izuzetno je neizvjesna. U igri za titulu nalaze se čak tri kluba: Nova Gradiška, Aurelia Futsal i Osijek. U samoj završnici sezone svaki posrtaj nekoga od favorita može skupo koštati, pa je ulog u nadolazećim utakmicama iznimno velik. Parovi 21. kola su: Jakšić – Osijek, Futsal Olimpijac – Autodijelovi Tokić, Slatina – Brod i Aurelia Futsal – Nova Gradiška (ta je utakmica odgođena, a Aurelia će sljedeći tjedan odigrati zaostalu utakmicu s Brodom 035 ). Spomenimo i da će se sljedeći tjedan odigrati i dva zaostala dvoboja, a u oba će sudjelovati malonogometaši Broda 035. Najprije će u ponedjeljak dočekati Autodijelove Tokić, a tri dana kasnije na istom mjestu ugostiti će Aureliu Futsal.















