spot_img

Luka Perić u dresu Futsal Dinama!

Objavljeno:

Luka Perić novo je pojačanje Futsal Dinama! 25-godišnji reprezentativni pivot u redove zagrebačkih “plavih” dolazi iz talijanskog Napolija, gdje je polovicom prošle sezone došao iz slovenskog Dobovca. Još prije dva tjedna prilikom objave reprezentativnog popisa za dvoboje s Francuskom na službenim stranicama HNS-a kao klub Luke Perića naveden Futsal Dinamo, a u COMET sustavu Luka Perić se od danas vodi kao igrač zagrebačkih “plavih”.

Luka Perić rođen je 9. veljače 1997. godine u Zagrebu, a karijeru je započeo u Alumnusu. U ljeto 2015. godine Perić prelazi u redove zagrebačkog Nacionala, gdje se zadržao dvije sezone nakon čega prelazi u redove Splita. Nakon jedne sezone u Splitu Perić odlazi u Italiju gdje je igrao za Napoli i Tombesi Ortonu, no nakon jedne sezone Perić se vraća u Split i provodi još jednu sezonu među splitskim “bijelima”. Uslijedio je odlazak u slovenski Dobovec gdje je sezonu i pol igrao pod paskom Kujtima Morine, a u jesenskom prijelaznom roku prošle sezone Perić po drugi put u karijeri prelazi u talijanski Napoli. Nakon samo pola sezone došlo je vrijeme za odlazak, a dolazak Luke Perića u Futsal Dinamo samo je potvrda onog što je do današnjeg dana bila neslužbena vijest.

Perić je tako postao peto ovoljetno pojačanje Futsal Dinama. Podsjetimo, ranije su “plavima” pristupili Zvonimir Šućur, Kristijan Postružin, Danijel Dekanić i Tvrtko Pajalić. Redove Futsal Dinama su pak ovog ljeta napustili Kristijan Grbeša, Davor Kanjuh, Mihovil Prgomet, Jakov Mudronja i Matija Tolić.

Jerko Šimac
Jerko Šimachttps://www.crofutsal.com
Jerko Šimac je rođen 1980. godine u Splitu. Novinar CROfutsal magazina je od 2007. godine, a od 2013. godine i glavni urednik.

Naši sponzori

spot_img
spot_img
spot_img

Najnovije objave