1.9 C
New York
spot_img
spot_img

REPREZENTACIJA | Mavrović objavio reprezentativni popis za prijateljske dvoboje sa Slovenijom

Objavljeno:

Izbornik hrvatske futsalske reprezentacije Marinko Mavrović objavio je popis igrača za predstojeće prijateljske dvoboje sa Slovenijom u okviru priprema za nadolazeće Europsko prvenstvo. Popis igrača se ne razlikuje u odnosu na posljednje okupljanje kada je naša reprezentacija gostovala u Portugalu. Na popisu nema Davida Mataje zbog ozljede zadnje lože, a novo ime je Gabrijel Lasić koji je u posljednjoj reprezentativnoj akciji bio na pretpozivu. Ovoga puta na pretpozivu su Dean Moravac (FUTSAL ISTRA PULA), Mateo Mužar (FUTSAL DINAMO) i Filip Petrušić (OSIJEK KANDIT). Također doznajemo kako je igrač Novog Vremena, ujedno i najbolji igrač HMNL prošle sezone Vitor Lima u planovima izbornika Mavrovića, no HNS još nije zaprimio potrebnu dokumentaciju od UEFA-e i FIFA-e kako bi Lima mogao službeno debitirati za našu izabranu vrstu.

Prvu utakmicu Slovenija i Hrvatska odigrat će 17. listopada u Ljubljani, a drugu 20. listopada u Zaboku. Na popisu izbornika Mavrovića nalaze se sljedeći igrači:

Ante Piplica
Vinko Rozga
Nikola Čizmić
Nikola Gudasić
Kristian Čekol
Duje Kustura
David Barbarić
Romeo Sušac
Franco Jelovčić
Jakov Hrstić
Marko Kuraja
Antonio Sekulić
Gabrijel Lasić
Niko Vukmir
Luka Perić
Josip Jurlina
FUTSAL DINAMO
OLMISSUM
HAJDUK
FUTSAL DINAMO
FUTSAL DINAMO
OLMISSUM
OLMISSUM
OLMISSUM
TORCIDA BIBERON
TORCIDA BIBERON
SQUARE
OSIJEK KANDIT
NOVO VRIJEME
O PARRULO FERROL
BUBAMARA CAZIN
NAPOLI FUTSAL

 

PRETPOZIVI:

Dean Moravac
Mateo Mužar
Filip Petrušić
FUTSAL ISTRA PULA
FUTSAL DINAMO
OSIJEK KANDIT
Jerko Šimac
Jerko Šimachttps://www.crofutsal.com
Jerko Šimac je rođen 1980. godine u Splitu. Novinar CROfutsal magazina je od 2007. godine, a od 2013. godine i glavni urednik.

Naši sponzori

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Najnovije objave