U susretu 17.kola 1.HMNL odigranom u dvorani “Bilankuša” u Solinu, MUĆ BITUMINA i MEJAŠI su remizirali odigravši 2:2. Tako je došao kraj pobjedničkom nizu MUĆ BITUMINE koja se u ovom susretu morala zadovoljit bodom, nakon što su gosti vodili 0:2!
U susretu 17.kola "inženjeri" su bez većih problema došli do pobjede protiv ZAGREB ZAPADA. Momčad je nakon gostovanja na Mejašima s klupe ponovo vodio Dino Bečić, jer je Mato Stanković zbog zdravstvenih problema od kluba zatražio "time-out", te je susret pratio s tribina.
Zagrebački Nacional se očekivano plasirao u četvrfinale Kupa Hrvatske pobjedom protiv osječke Skripte. Visoka pobjeda gostiju nije pravi odraz snaga na parketu dvorane Zrinjevac i sve do zadnjih minuta rezultat je bio otvoren i uz malo više sreće, te više koncentracije u realizaciji Osječani su mogli i bolje proći.
U poslijednjem susretu 16.kola 1.HMNL odigranom pred oko 300 gledatelja u maloj dvorani SC Gripe, MUĆ BITUMINA je izborila novu pobjedu prikovavši TORCIDU za fenjer ligaške ljestvice. Na žalost, suđenje koje smo gledali je sramotno za 1.HMNL. Suci Babić i Knezović počinili su nekoliko kardinalnih pogrešaka i nisu dorasli suditi utakmice ovakvog značaja...
U izuzetno zanimljivoj utakmici odigranoj u dvorani na Mejašima, gradski rivali podijelili su bodove odigravši 4:4. U pravoj drami "inženjeri" su glavninu susreta imali rezultatsku prednost od 2 gola, ali je domaćin u fanatičnoj završnici došli do boda pogotkom Simunića u ulozi golmana-igrača. Gosti su bili na klupi bez trenera Mate Stankovića koji je izostao zbog zdravstvenih problema, a dojam je da je nedostajala trenerova ruka da momčad u završnici ne upropasti što je gradila tijekom čitava susreta. Tako "inženjerima" preostaje da žale zbog izgubljenih bodova koji će im silno nedostajati...