Divisione Calcio a 5 | Odigrani prvi polufinalni susreti!

U Italiji su jučer odigrane prve utakmice polufinala doigravanja. Acqua&Sapone Emmegross i Pescara su remizirali odigravši 3:3, a Kaos Futsal je slavio protiv branitelja naslova Luparensea rezultatom 2:1! Uzvratni susreti na rasporedu su u četvrtak!

POLUFINALE:
Acqua&Sapone Emmegross – Pescara  3:3 (0:1)
Kaos Futsal – Luparense  2:1 (1:1)

Uzbudljivo je bilo u dvoboju Acqua&Saponea i Pescare. Dugo smo čekali na prvi zgoditak, a onda u završnici 1.poluvremena Rogerio dovodi goste u vodstvo, 0:1! U nastavku opet dugo čekamo na novi zgoditak, a kada je Salas u 34.minuti zabio za 0:2 djelovalo je da će domaći teško izbjeći poraz. No u istpoj minuti Calderolli zabija za 1:2, a 20 sekundi kasnije isti igrač vraća stvari na početak zabivši za 2:2! No tu nije bio kraj drami. U 39.minuti Nicolodi iz penala donosi novu prednost gostima, da bi Calderolli svojim novim zgoditkom samo 5 sekundi prije kraja postavio konačan omjer, 3:3!
U dvoboju Kaos Futsala i Luparensea domaćin je poveo u 5.minuti kada Kakà zabija za 1:0! Waltinho je u 15.minuti izjednačio na 1:1, a u 33.minuti veliku pobjedu domaćinu donosi Bertoni.
Uzvratni susreti na rasporedu su u četvrtak!