Era-Pack Chrudim osvojio novi naslov prvaka Češke!

Era-Pack Chrudim je bovi/stari prvak Češke! Višegodišnji vlada češkog futsala u ovu sezonu nije ušao kao favorit, no svejedno je došao do novog naslova prvaka, 11. po redu! Balticflora Teplice je bio favorit za naslov ove godine, što su i potvrdili osvajanjem 1.mjesta u ligaškom dijelu sezone. No Chrudim je u finalu bio bolji i osvojio novi naslov prvaka. Chrudim je u 3.susretu finalne serije slavio u gostima (0:1), te je jučer (nedjelja) na svom parketu došao do pobjede vrijedne naslova prvaka!
Nije sve dobro počelo za Chrudim. Gosti su poveli već u 4.minuti kada češki reprezentativac Novotný zabija na asistenciju Jeronima za 0:1! Stvari su po domaćina postale još gore kada Alberto na asistenciju Emersona u 17.minuti zabija za 0:2! Na sreću domaćina, već u slijedećoj minuti dolaze do rezultatskog priključka. U režiji braće Mareš (asistent Roman, strijelac Michal) Chrudim dolazi do 1:2! U nastavku se dugo rezultat nije mijenjao, a onda u 2 minute Chrudim postiže 2 zgoditka za preokret vrijedan trijumfa. Igrala se 30.minuta kada Roman Mareš na dodavanje Alvarita zabija za 2:2, a već u slijedećoj minuti Alvarito je još jednom u ulozi asistenta, a zgoditak vrijedan naslova prvaka postiže Rodrigo!
Najboljim igračem finalne serije proglašen je Roman Mareš (Era-PAck Chrudim), a najkorisnijim igračem cijele sezone od strane igrača i klupskih dužnosnika izabran je Michal Belej (Tango Brno). Najboljim stranim igračem lige proglašen je Azem Brahimi (Benago).

Olmissum nevjerojatnim preokretom do pobjede u Zagrebu!

Futsal Dinamo i Olmissum su večeras u SD Sutinska Vrela odigrali utakmicu 7. kola 1. …

Ivan Matan: “Vrijeme je da krenemo skupljati bodove.”

Uspinjača-Gimka odigrala je u Makarskoj zaostalu utakmicu 5.kola gdje su domaćini slavili rezultatom 2:1. Iako …