LNFS | Pregled 4.kola

Proteklog vikenda odigrani su susreti 4.kola LNFS-a! U nastavku Vam donosimo pregled odigranih susreta uz kratak komentar.

Inter Movistar – Magna Navarra  3:1 (2:0)

Inter Movistar je uoči europskih utakmica “odradio” svoji dio posla. Kod kuće je ostvarena nova ligaška pobjeda protiv Magna Navarre rezultatom 3:1! Sjajni Ricardinho je donio 2:o domaćinu na odmoru, da bi u 27.minuti Ortiz povećao vodstvo domačina na 3:0! U završnici susreta Eseverri je postigao utješni gol za goste koji su napadajući s golmanom-igračem uspjeli tek ublažiti poraz.

Barcelona – Palma Futsal  6:3 (3:0)

Barcelona se vratila na pobjednički kolosjek protiv Palme Futsal. Wilde iz slobodnog udarca, majstorija Baterie, te Sergio Lozano donose 3:0 na poluvremenu, a Rafa Usín u 28.minuti postavlja 4:0! Rezultat je privremeno smanjio Chico, da bi Ferrao i Gabriel donijeli velikih 6:1 za Barcelonu. Gosti su na koncu ublažili poraz autogolom  Saada i golom Paradynskog u poslijednjoj minuti.

Santiago Futsal – Marfil Santa Coloma  5:2 (2:1)

Santiago je u 4.kolu došao do prvih ovosezonskih bodova, a za nas je ovaj susret još zanimljiviji kada znamo da je naš Kristijan Postružin postigao premijerni zgoditak u LNFS-u! Lucas Bolo je autogolom u 3.minuti doveo goste u vodstvo, no do odmora domaćin golovima Hugo Sáncheza i Pablo Tallóna dolazi do 2:1! U 25.minuti Rubén donosi gostima izjednačenje, no Pablo Tallón i Postružin vrlo su brzo vratili prednost na stranu domaćina. Konačni omjer postavio je Lucas Bolo u poslijednjoj minuti golom u prazan gol gostiju koji su s golmanom-igračem pokušali doći barem do boda.

Uruguay Tenerife – Levante UD DM  5:1 (2:0)

Uruguay Tenerife je upisao uvjerljivu pobjedu nad Levanteom rezultatom 5:1! Na odmoru je domaćin imao prednost 2:0 golovima Corva, no isti je igrač krajem nastavka pružio veliku priliku gostima zaradivši izravan crveni karton. Početkom nastavka gosti su iskoristili brojčanu prednost, te José Revert vraća utakmicu u neizvijesnost. U nastavku su domaći dugo lomili otpor gostiju, propustivši pri tom niz sjajnih prilika. Susret je prelomljen u završnih 7 minuta kada domaćin golovima Ayose i Lolo Suaza (2) dolazi do konačnih 5:1!

Aspi Vidal Ribera Navarra – ElPozo Murcia  1:5 (1:2)

Ulogu favorita ElPozo Murcia je potvrdila i kod Ribere Navarre slavivši s uvjerljivih 1:5! Jesús je u 6.minuti iz sjajne kontre doveo domaćina u vodstvo, no sve nakon toga bilo je na strani gostiju. Gréllo i Raúl Campos do odmora su preokrenuli rezultat (1:2), da bi u nastavku gosti potvrdili pobjedu. Gabriel Lima i Miguelína povisili su na 1:4, akonačnih 1:5 postavlja Gabriel Lima u situaciji kada je ELPozo Murcia igrala s igračem više nakon isključenja Davida Garcíe. ElPozo Murcia je tako još uvijek bez poraza, no s jednim remijemimaju 2 boda zaostatka za vodećim Inter Movistarom.

Montesinos Jumilla – DLink Zaragoza  4:5 (1:1)

Montesinos Jumilla i nakon 4 odigrana kola ostaje na začelju bez bodova. U super-efikasnom susretu Zaragoza je osvojila puni plijen slavivši rezultatom 4:5! Alamiro je u 7.minuti doveo domaćina u vodstvo, da bi Catela u poslijednjoj minuti 1.poluvremena zabio za 1:1! U nastavku je Catela nastavio tamo gdje je stao uočiodmora; s nova 2 gola donosi gostima 1:3! No ipak, domaćin se igrom s golmanom-igračem vraća u igru. Golom Pichija i autogolom Retamara domaćin se vraća na 3:3, no gosti su smogli snage za prelomiti susret u svoju korist. Sjajnim golom Nano Modrego donosi novu prednost gostima, da bi na igru domaćih s golmanom-igračem vratar Abelpogodio u prazan gol za 3:5! Domaćin je do kraja uspio tek ublažiti poraz golom Iquea u poslijednjoj minuti.

Jaén Paraíso Interior – Azkar Lugo F.S.  5:1 (0:1)

Uz Montesinos Jumillu na dnu je bez bodova još uvijek i Azkar Lugo koji je u 4.kolu poražen kod Jaén Paraíso Interiora. Gosti su vrlo dobro otvorili susret te u 9.minuti golom Iago Rodrígueza dolaze do 0:1! Čvrsta obrana gostiju na čelu s raspoloženim vratarom izdržala je do poluvremena, no u nastavku je domaćin preokrenuo susret i na koncu upisao uvjerljivu pobjedu. Sredinom nastavka Emilio Buendía, Carlinhos  i Campoy u 3 minute triput zabijaju za 3:1! U završnici su još Chino i José López zabili iz kontri u situacijama kada su gosti s golmanom-igračem pokušali doći do izjednačenja, za na koncu uvjerljivih 5:1! Jaén Paraíso Interior je ovom pobjedom ostao u gornjem dijelu ljestvice, prvi ispod “velike trojke”.

Burela Pascados Rubén – Peñíscola Bodegas Dunviro  4:3 (2:0)

U susretu 4.kola Burela Pescados Rubén je došla do prvih ovosezonskih bodova. Dogo smo čekali na prvi gol, a onda je Iago Míguez u poslijednje 2 minute iz 2 sjajno odigrane kontre donio domaćinu 2:0! U nastavku je Fran Conde smanjio na 2:1, no golovima Matamorosa i Antoñita domaćin odlazi na velikih 4:1 u 32.minuti. Igrom s golmanom-igračem Juanqui i Javi Alonso u završnici su ublažili poraz, no bodovi su ostali na domaćem terenu.

Najava 1. kola kupa za regiju “Jug”

Sredinom tjedna na rasporedu su susreti 1. kola malonogometnog kupa regije „Jug“. Glavnina momčadi su …

CROfutsal i Megamix Radio Hvar pokreću radijsku emisiju o futsalu!

Sa sutrašnjim danom okrećemo novu stranicu u medijskoj promidžbi futsala. CROfutsal u suradnji s Megamix …