LNFS | Rezultati i komentar 13.kola

U Španjolskoj su odigrani susreti 13.kola LNFS-a koje je proteklo bez većih iznenađenja.

Levante UD DM – ElPozo Murcia  2:6 (1:3)

ElPozo Murcia je bez poteškoća došla do pobjede kod Levantea. Goste je u vodstvo doveo Bebe u 5.minuti, no vrlo brzo domaći dolaze do izjednačenja golom Jordi Lledóa! Do odmora je ipak ElPozo Murcia stekla osjetniju prednost, jer Adri i Álex zabijaju za 1:3! U nastavku je svojim drugim pogotkom Jordi Lledó zabio za 2:3, no do kraja gosti nisu dozvolili uzbuđenja, te golovima Lime, Adrija i Eke dolaze do na koncu uvjerljive pobjede, 2:6!

Marfil Santa Coloma – DLink Zaragoza  8:4 (3:0)

U derbiju začelja Santa Coloma je pobjedom nad Zaragozom “pobjegla” iz zone najugroženijih po pitanju opstanka. U izuzetno efikasnoj utakmici mnogo je toga odlučeno već nakon prvih 20 minuti igre. Santa Coloma je na odmor otišla s prednošću 3:0, da bi do 24.minute došla do velikih 5:0! Do kraja je sve bila formalnost, te je domaćin na koncu slavio rezultatom 8:4, a spomenimo kako je najraspoloženiji u redovima Santa Colome bio trostruki strijelac Rafa López.

Montesinos Jumilla – Inter Movistar  3:7 (1:2)

Vodeći Inter Movistar zadržao je prednost na vrhu pobjedom kod Montesinos Jumille! Rezultatski neizvijesna i ujednačena utakmica bila je samo u 1.poluvremenu koje je okončano minimalnom prednošću gostiju. Vrijedi istaknuti kako su domaći na koncu uvjerljivu pobjedu ostvarili tek u završnici susreta. Domaćin je u 34.minuti zabio za 2:4, no gosti su u završne 3-4 minute zabili 4 gola za na koncu uvjerljivu pobjedu!

Uruguay Tenerife – Palma Futsal  2:6 (0:1)

Palma Futsal je i dalje jedno od ugodnijih iznenađenja lige. Na gostovanju na Tenerifima, Palma je ostvarila uvjerljivu pobjedu kojom je zadržala 4.mjesto, te prikovala Tenerife za dno ljestvice. Do odmora je bilo samo 0:1, no u nastavku su se strijelci razigrali. Vadillo i Tomaz bili su na koncu dvostruki strijelci u pobjedi svoje momčadi, a spomenimo kako su im posao olakšali Luiz Jara i Cancio koji su kod domaćina zaradili po 2 žuta kartona.

Santiago Futsal – Burella Pescados Rubén  3:2 (2:1)

Santiago Futsal s našim Kristijanom Postružinom u sastavu izborio je vrijednu pobjedu protiv momčadi Burelle. Quintela i Pablo Tallón  u 2 su minute donijeli domaćinu 2:0, no Matamoros  pred odlazak na odmor zabija za 2:1! U nastavku Iván Rumbo u 28.minuti zabija za 3:1, a sve što su gosti uspjeli do kraja postići je smanjiti rezultat golom Chanoa u poslijednjoj minuti susreta!

Jaén Paraíso Interior – Peñíscola Bodegas Dunviro  4:2 (2:2)

U izuzetno uzbudljivom susretu Jaén Paraíso je slavio protiv Peñíscole i ostao tako najbliži pratitelj velike trojke! Peñíscola je imala 0:1 i 1:2, no domaćin se svaki put vraćao i na koncu upisao veliku pobjedu. Od 1:2 gostiju u 11.minuti bilježimo veliki preokret domaćih. Najprije je Emilio Buendía u 20.minuti izjednačio (2:2), da bi Carlinhos i Cuco u nastavku postavili konačan omjer.

Prone Lugo F.S. – Magna Navarra  3:9 (1:2)

Prone Lugo je upisao novi poraz, a uz velik broj postignutih golova susret je obilježila i izmjena vratara na golu gostiju, te 2 isključenja u redovima gostiju. Roberto Martil i Carlinhos donose gostima 0:2, no u poslijednjoj minuti 1.poluvremena, te odmah na otvaranju nastavka domaćin dolazi do 2:2! No tu je bio kraj! Gosti tada čine veliku seriju i pune do vrha mrežu gostiju. Istaknuo se Carlinhos postigavši hattrick, a čak je 7 igrača domaćih upisano u listu strijelaca,

Aspi Vidal Riberra Navarra – FC Barcelona  1:5 (0:2)

Barcelona je upisala vrijednu pobjedu u gostima, čime je ostala na samo 1 bod zaostatke za vodećim Inter Movistarom. Sergio lozano donosi “blaugrani” 0:2 na odmoru, a Ari, Aicardo i Ferrao u nastavku zabijaju za visokih 6:0! Počasni pogodak domaćina postiže Jesús 40.minuti!

O nama Marija Šimac

2.HMNL-jug | MNK Knin objavio snimku klupske himne

U vrijeme kada je silom prilika natjecanje 2.HMNL-jug obustavljeno, zanimljiva vijest dolazi nam iz Knina. …

1. HMNL | AFCU se pobjedom maknuo sa zadnjeg mjesta!

U dvoboju 7. kola 1. HMNL koji ste mogli pogledati i na TV ekranima vidjeli …