LNFS | Veliki kiksevi Barcelone i ElPozo Murcie!

Odigrani su susreti 17.kola španjolskog LNFS-a koje su obilježili veliki kiksevi Barcelone i ElPozo Murcie na gostovanjima. Barcelona je jedina nastupila prvog radnog dana 2016.godine, no očekivalo se da će na gostovanju kod poslijednjeplasirane Jumille bez problema ostvariti novu pobjedu. Laganih 0:3 na poluvremenu uvjerilo nas je u ispravnost takvog razmišljanja, no Barcelona u nastavku ostaje bez zgoditka, a domaćin golom u 39.minuti dolazi do senzacionalnog boda! Dan kasnije još je bolnije bez pobjede ostala ElPozo Murcia našeg Daria Marinovića. Istina, Santa Coloma je momčad daleko bolja od Jumille, no momčadi koja pretendira na borbu za naslov ne smije se dogoditi da u poslijednje 3 minute prospe 3 gola prednosti! Golom Lime u 37.minuti ElPozo Murcia je došla na naizgled nedostižnih 2:5, no domaćin je do kraja s 3 zgoditka izbjegao poraz. Serija susreta u kojima domaćin golovima u završnici dolazi do remija nastavljena je u Zaragozi gdje je Antequera sve do 39.minute imala 2:4, da bi domaćin izborio 4:4! Remi je odigran i u dvoboju Jaén Paraíso Interiora i Levantea, gdje su gosti do boda došli golom u 38.minuti (2:2), a jedinu pobjedu u nedjelju je ostvarila Palma Futsal koja je slavila na gostovanju kod Burele (1:2). Poslijednja tri susreta odigrana su u ponedjeljak. Kikseve favorita upotpunila je i Magna Gurpea koja je kod kuće imala 4:2 protiv Santiago Futsala, no gosti su na koncu izborili remi 4:4! Elche je na poluvremenu imao prednost 2:1 protiv Aspil Vidala, da bi u nastavku doživjeli potop, 2:8! Inter Movistar pak suvereno drži vrh ljestvice. Pobjedom kod Peñíscole branitelj naslova iskoristio je kiks Barcelone i došao na velikih 7 bodova prednosti.
Kompletne rezultate i ligašku ljestvicu donosimo u nastavku.

REZULTATI 17.KOLA:
Jumilla B. Carchelo  – FC Barcelona Lassa  3:3 (0:3)
DLink Zaragoza – CD UMA Antequera  4:4 (1:1)
Jaén Paraíso Interior – Levante UD DM  2:2 (0:0)
Catgas E. Santa Coloma – ElPozo Murcia  5:5 (1:0)
Burela Pescados Rubén – Palma Futsal  1:2 (0:1)
Magna Gurpea – Santiago Futsal  4:4 (1:0)
Elche CF V. Alberola – Aspil Vidal Ribera Navarra  2:8 (2:1)
Peñíscola RehabMedic – Movistar Inter FS  1:4 (0:1)