Ukrajina u uzvratu deklasirala Slovačku!

U uzvratnom prijateljskom susretu odigranom u Humennu, reprezentacija Slovačke doživjela je težak poraz od Ukrajine rezultatom 1:7! Nakon tijesnog poraza dan ranije u istoj dvorani (1:2), Slovačka je u uzvratnom susretu upisala uvjerljiv poraz.
Nakon minimalnog zaostataka na poluvremenu (0:1), u nastavku je Slovačka reprezentacija doživjela pravi potop. Prenosimo Vam izjavu pomoćnog trenera Slovačke reprezentacije nakon utakmice.

Marián Berky: “U prvom poluvremenu smo igrali jako dobro, pratili smo igrače i gubili samo golom razlike. Nakon odmora smo primili jeftin drugi gol koji je odlučio i usmjerio susret. Nakon toga se samo odigravalo. Šteta, jer utakmica je imala naboj. Moramo raditi na tjelesnoj kondiciji igrača, da bismo protiv protivnika kvalitete Ukrajine mogli odigrati cijeli susret na visokom nivou.”

Vijest je ovo koju će zasigurno sa zanimanjem primiti u stožeru naše reprezentacije, jer Slovačka je najozbiljniji protivnik naše reprezentacije u nadolazećim kvalifikacijama za EURO koje će se u ožujku slijedeće godine održati u Dubrovniku. No ipak, valja napomenuti kako u dvobojima s Ukrajinom izbornik Marcos Angulo nije na raspolaganju imao nekoliko standardnih igrača reprezentacije koje nije smatrao potrebnima provjeravati, kao što su Brndiar, Mikita, Haľko, Bartošek i Fehérvári.
Uz Hrvatsku i Slovačku, u “našoj” je kvalifikacijskoj skupini i reprezentacija Turske, te još jedna reprezentacija koju ćemo doznati nakon Preliminarne runde kvalifikacija.

SLOVAČKA – UKRAJINA  1:7 (0:1)

STRIJELCI: Marek Bahna – Mykola Bilotserkivets, Vladimir Razuvanov,  Evgen Razuvanov, Evgen Valenko, Roman Kordoba, Sergej Zhurba 2

Danijel Dekanić ponovno u dresu Futsal Dinama!

Nakon Zvonimira Šućura i Kristijana Postružina, Futsal Dinamo je danas na svojim službenim stranicama predstavio …

David Barbarić novo je pojačanje MNK Novo Vrijeme!

Novo Vrijeme je danas predstavilo novo pojačanje za predstojeću sezonu. Riječ je o Davidu Barbariću, …