Poznat raspored natjecanja mladeži regije “Sjever”

Dana 25. studenog započinje natjecanje mladeži regije “Sjever”. U kadetskom uzrastu natječe se tek 6 momčadi, dok kod juniora u natjecanje ulazi 13 momčadi.
Juniorski naslov prvaka brani momčad Nacionala, no treba napomenuti kako su prošle sezone u redovima prvaka nastupali mladići akademije “Gimka” koji od ove sezone u obe kategorije nastupaju pod svojim imenom – “Gimka Zagreb”. Nacional Zagreb je na završnom prvenstvu Hrvatske osvojio 3.mjesto, dok je Rugvica osvojila 2.mjesto izgubivši u finalu nakon penala od Split Tommyja.
Split Tommy je osvojio naslov prvaka Hrvatske i u kadetskom uzrastu, a regiju “Sjever” na završnom turniru predstavljali su prvak regije Futsal Dinamo i drugoplasirani Nacional Zagreb, koji su na završnom turniru ostali izvan borbe za medalje.
U nastavku Vam donosimo raspored kadetskog i juniorskog prvenstva regije “Sjever”.

———-KADETI———-

1. KOLO (25.-26. studeni, 2017.)
Uspinjača – Alumnus
Petrinjčica – Futsal Dinamo
Nacional Zagreb – Zagreb Gimka

2. KOLO (02.-03. prosinac, 2017.)
Alumnus – Zagreb Gimka
Futsal Dinamo – Nacional Zagreb
Uspinjača – Petrinjčica

3. KOLO (09.-10. prosinac, 2017.)
Petrinjčica – Alumnus
Nacional Zagreb – Uspinjača
Zagreb Gimka – Futsal Dinamo

4. KOLO (16.-17. prosinac, 2017.)
Alumnus – Futsal Dinamo
Uspinjača – Zagreb Gimka
Petrinjčica – Nacional Zagreb

5. KOLO (20.-21. siječanj, 2018.)
Nacional Zagreb – Alumnus
Zagreb Gimka – Petrinjčica
Futsal Dinamo – Uspinjača

———-JUNIORI———-

1. KOLO (25.-26. studeni, 2017.)
Bjelovar = SLOBODAN
Uspinjača – Futsal Dinamo
Zagreb 92 – Nacional Zagreb
Petrinjčica – Jesenje
Alumnus – Zagreb Gimka
Fotex – Siscia
Futsal Karlovac – Novi Marof

2. KOLO (02.-03. prosinac, 2017.)
Novi Marof = SLOBODAN
Siscia – Futsal Karlovac
Zagreb Gimka – Fotex
Jesenje – Alumnus
Nacional Zagreb – Petrinjčica
Futsal Dinamo – Zagreb 92
Bjelovar – Uspinjača

3. KOLO (09.-10. prosinac, 2017.)
Uspinjača = SLOBODAN
Zagreb 92 – Bjelovar
Petrinjčica – Futsal Dinamo
Alumnus – Nacional Zagreb
Fotex – Jesenje
Futsal Karlovac – Zagreb Gimka
Novi Marof – Siscia

4. KOLO (16.-17. prosinac, 2017.)
Siscia = SLOBODAN
Zagreb Gimka – Novi Marof
Jesenje – Futsal Karlovac
Nacional Zagreb – Fotex
Futsal Dinamo – Alumnus
Bjelovar – Petrinjčica
Uspinjača – Zagreb 92

5. KOLO (13.-14. siječanj, 2018.)
Zagreb 92 = SLOBODAN
Petrinjčica – Uspinjača
Alumnus – Bjelovar
Fotex – Futsal Dinamo
Futsal Karlovac – Nacional Zagreb
Novi Marof – Jesenje
Siscia – Zagreb Gimka

6. KOLO (20.-21. siječanj, 2018.)
Zagreb Gimka = SLOBODAN
Jesenje – Siscia
Nacional Zagreb – Novi Marof
Futsal Dinamo – Futsal Karlovac
Bjelovar – Fotex
Uspinjača – Alumnus
Zagreb 92 – Petrinjčica

7. KOLO (27.-28. siječanj, 2018.)
Petrinjčica = SLOBODAN
Alumnus – Zagreb 92
Fotex – Uspinjača
Futsal Karlovac – Bjelovar
Novi Marof – Futsal Dinamo
Siscia – Nacional Zagreb
Zagreb Gimka – Jesenje

8. KOLO (10. veljača, 2018.)
Jesenje = SLOBODAN
Nacional Zagreb – Zagreb Gimka
Futsal Dinamo – Siscia
Bjelovar – Novi Marof
Uspinjača – Futsal Karlovac
Zagreb 92 – Fotex
Petrinjčica – Alumnus

9. KOLO (17.-18. veljača, 2018.)
Alumnus = SLOBODAN
Fotex – Petrinjčica
Futsal Karlovac – Zagreb 92
Novi Marof – Uspinjača
Siscia – Bjelovar
Zagreb Gimka – Futsal Dinamo
Jesenje – Nacional Zagreb

10. KOLO (24.-25. veljača, 2018.)
Nacional Zagreb = SLOBODAN
Futsal Dinamo – Jesenje
Bjelovar – Zagreb Gimka
Uspinjača – Siscia
Zagreb 92 – Novi Marof
Petrinjčica – Futsal Karlovac
Alumnus – Fotex

11. KOLO (03.-04. ožujak, 2018.)
Fotex = SLOBODAN
Futsal Karlovac – Alumnus
Novi Marof – Petrinjčica
Siscia – Zagreb 92
Zagreb Gimka – Uspinjača
Jesenje – Bjelovar
Nacional Zagreb – Futsal Dinamo

12. KOLO (10.-11. ožujka, 2018.)
Futsal Dinamo = SLOBODAN
Bjelovar – Nacional Zagreb
Uspinjača – Jesenje
Zagreb 92 – Zagreb Gimka
Petrinjčica – Siscia
Alumnus – Novi Marof
Fotex – Futsal  Karlovac

13. KOLO (17.-18. ožujka, 2018.)
Futsal Karlovac = SLOBODAN
Novi Marof – Fotex
Siscia – Alumnus
Zagreb Gimka – Petrinjčica
Jesenje – Zagreb 92
Nacional Zagreb – Uspinjača
Futsal Dinamo – Bjelovar

O nama Jerko Šimac

avatar
Rođen 1980.godine u Splitu. Novinar CROfutsal magazina od 2007.godine, od 2013.godine glavni urednik portala.

Moglo bi vas zanimati

Najava 1. kola kupa za regiju “Jug”

Sredinom tjedna na rasporedu su susreti 1. kola malonogometnog kupa regije „Jug“. Glavnina momčadi su …

CROfutsal i Megamix Radio Hvar pokreću radijsku emisiju o futsalu!

Sa sutrašnjim danom okrećemo novu stranicu u medijskoj promidžbi futsala. CROfutsal u suradnji s Megamix …