1.HMNL | 1/2-finale | Nacional – Vrgorac 4:0 (1:0)

U prvom susretu polufinala doigravanja za prvaka Hrvatske, Nacional Zagreb je slavio protiv Vrgorca rezultatom 4:0! Momčad Roberta Grdovića opravdala je ulogu favorita i pobjedom došla do prednosti u polufinalnoj seriji, te ih još jedna pobjeda dijeli od ulaska u finale.
U prvom poluvremenu gosti su se dobro držali. Nacional je poveo u 11.minuti golom Čujeca, te se do odmora rezultat nije mijenjao. Susret je prelomljen u nastavku kada u razmaku od 3 minute domaćin postiže dva zgoditka. najprije je u 23.minuti Kocić zabio za 2:0, da bi 3 minute kasnije Novak trasirao put prema pobjedi. Konačan omjer postavio je svojim novim zgoditkom Novak u 39.minuti za 4:0!

Delegat: Vojislav Aladžić

NACIONAL ZAGREB: Ivan Pavlić, Mislav Banek, Kristjan Čujec, Mladen Kocić, Renato Koturović, Tihomir Novak, Luka Perić, Borko Surudžić, Kristijan Grbeša, Igor Osredkar, Žarko Luketin, trener: Robert Grdović

VRGORAC: Mario Herceg, Damir Znaor, Vojko Pervan, Alen Vuković, Ivan Zloić, Dragan Stanković, Saša Subotić, Alen Govorko, Duško Martinac, Marko Vuković, trener: Vladimir Bebek

STRIJELCI: 1:0 Čujec (11′), 2:0 Kocić (23′), 3:0 Novak (26′), 4:0 Novak (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Nacional Zagreb 10 (5+5); Vrgorac 7 (5+2)

ŽUTI KARTONI: Koturović (15′) – NACIONAL ZAGREB
Martinac (13′), Pervan (15′), Subotić (36′) – VRGORAC

IGRAČ UTAKMICE: Tihomir Novak (NACIONAL ZAGREB)

Nika Petarić: “Vjerujem u svoju ekipu i da će svaka dati sve od sebe!”

U posljednjem kolu 1. HMNLŽ, Dinamo Zagreb s gostovanja u Karlovcu vratio se kući s …