1.HMNL | Albona Potpićan ’98 – Uspinjača 7:7 (6:2)

U prvom susretu 19.kola 1.HMNL, Albona Potpićan ’98 i Uspinjača su podijelili bodove odigravši 7:7! Ishod je to kojim u konačnici zadovoljniji mogu biti gosti koji su nakon prvih 30 minuta imali velik zaostatak (6:2), da bi u nastavku golom u poslijednjoj minuti došli do izjednačenja. U redovima domaćina brilirao je iskusni Alen Lalić postigavši 4 zgoditka (sve u prvih 20 minuta), a vrijedi spomenuti i premijerni nastup Mate Bugarije koji je postigao 2 zgoditka. Najzapaženiji učinak ipak je imao igrač gostiju Marin Šinjori. Pojačanje “žute podmornice” iz Novog Marofa i bivši U-21 reprezentativac postigao je čak 5 zgoditaka, te je najzaslužniji što Uspinjača u ovom susretu nije upisala poraz i zakomplicirala borbu za opstanak. Šinjori je postigao prvih 5 zgoditaka gostiju, da bi pri rezultatu 7:5 s 2 zgoditka za konačnih 7:7 u heroja se prometnuo Uremović.
Opširnije u nastavku.

Kolo: 19.kolo
Datum: 20.03.2017.
Dvorana: SD Mate Balžine, Labin
Gledatelja: 70

ALBONA POTPIĆAN ’98 – USPINJAČA  7:7 (6:2)

Prvi sudac: Marijan Borojević
Drugi sudac: Zlatko Pavličić
Treći sudac: Toni Cvijović
Četvrti sudac: Stjepan Lukin
Delegat: Robi Fonović

ALBONA POTPIĆAN ’98: Antonio Krznarić, Alen Lalić, Mate Bugarija, David Mataja, Sanel Bojkić, Patrik Drndić, Mladen Župan, Mateo Bralić, Tedi Husarić, Keven Drndić, Elvir Husarić, Dino Crljenica, trener: Željko Tonković

USPINJAČA: Filip Opuhač, Miguel Gomez Menendez, Matija Uremović, Antonio Jamičić, Marin Šinjori, Ivan Piplica, Mislav Banek, Antun Janeš, Antonio Baričević, Kristijan Cingulin, trener: Vibor Hulenić

STRIJELCI: 1:0 Lalić (1′), 1:1 Šinjori (5′), 1:2 Šinjori (13′), 2:2 Lalić (13′), 3:2 Bugarija (14′), 4:2 Lalić (18′), 5:2 Lalić (19′), 6:2 Bugarija (20′), 6:3 Šinjori (24′), 6:4 Šinjori (24′), 6:5 Šinjori (30′), 7:5 Bojkić (33′), 7:6 Uremović (37′), 7:7 Uremović (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Albona Potpićan ’98  7 (4+3); Uspinjača 6 (2+4)

ŽUTI KARTONI: Husarić (17′) – ALBONA POTPIĆAN ’98
Šinjori (23′), Banek (32′) – USPINJAČA

IGRAČ UTAKMICE: Marin Šinjori (USPINJAČA)

VIDEO | Stanković gostovao u sportskoj emisiji Dubrovačke televizije

Na našim stranicama najavili smo gostovanje hrvatskog izbornika Mate Stankovića u sportskoj emisiji “TIME OUT” …

NAJAVA | Mato Stanković gost Davora Lopina na Dubrovačkoj TV

Večeras s početkom u 20:00 sati ne propustite pogledati sportsku emisiju TIME OUT na Dubrovačkoj …