1.HMNL | Alumnus – Solin 4:1 (0:0)

U utakmici 14.kola 1.HMNL, Alumnus je slavio protiv Solina rezultatom 4:1! “Studenti” su tako ostvarili važnu pobjedu kojom su načinili velik korak prema osiguranju opstanka, te su se učvrstili među prvih 6 momčadi koje idu u doigravanje.
Pred oko 100 gledatelja u zagrebačkoj Martinovci, sve bitno dogodilo se u 2.poluvremenu. Nakon prvih 20 minuta bez golova, u nastavku smo vidjeli potpuno drugačiju sliku. Nakon samo 7 minuti igre vidjeli smo čak 4 gola! U 2 minute Alumnus je dvaput zabio za značajnu prednost. Ziberi je u 23.minuti doveo domaćina u vodstvo, a već u slijedećoj minuti Penava postiže zgoditak za 2:0! Gosti su se u 26.minuti vratili u susret golom Andrijaševića, no već u slijedećoj minuti Matan vraća domaćinu 2 gola prednosti zabivši az 3:1! Konačan omjer postavio je Penava svojim drugim zgoditkom u 34.minuti za konačnih 4:1!

Delegat: Željko Franić

ALUMNUS: Dragan Lukić, Ivan Matan, Vlatko Brnić, Bruno Šagud, Matija Uremović, Sadat Ziberi, Hrvoje Penava, Ivan bašić, Luka Perić, Matej Horvat, Filip Ukalović, Tin Huzjak, Saša Ledinščak, Anthony Petar Knežević, trener: Jakov Ungaorv

SOLIN: Marko Odža, Ivan Krešimir Caktaš, Luka Maros, Vedran Duvnjak, Robert Vinko Pavičić, Ante Đikić, Pjero Andrijašević, Ivan Tustonjić, Sandro Salacan, Stipe Tomičić, trener: Boženko Špar

STRIJELCI: 1:0 Ziberi (23′), 2:0 Penava (24′), 2:1 Andrijašević (26′), 3:1 Matan (27′), 4:1 Penava (34′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Alumnus 6 (3+3); Solin 9 (3+6)

IGRAČ UTAKMICE: Hrvoje Penava (ALUMNUS)

Ivor Šuljić: “Pred nama je jako teška utakmica.”

Nakon što su u prva dva kola upisali dvije pobjede na gostovanjima momčad AFC Universitasa …

Niko Vukmir: “Mislim da ćemo svima biti neugodan protivnik!”

Nakon odlično odigrane utakmice protiv dubrovačkog Squarea, Futsal Pula susrest će se s trenutnim prvacima, …