1.HMNL | Brod 035 – Novo Vrijeme 2:3 (1:2)

U susretu 3.kola 1.HMNL, Novo Vrijeme je golom u poslijednjoj minuti osvojilo 3 velika boda na gostovanju u Slavonskom Brodu. Makarani su odlično ušli u utakmicu i poveli već u 3.minuti golom Osredkara. Nakon isključenja Gudelja za 0:2 zabija Kazazić, te se činilo kako će gosti lako do bodova. No do odmora domaći smanjuju golom Ruheka, a u nastavku Bundavica vraća stvari na početak. I kada se već činilo da ću susret okončati podjelom bodova, mladi Hozjan u poslijednjoj minuti zabija za konačnih 2:3 i veliku pobjedu Makarana.
Novo Vrijeme je tako osvojilo nova 3 boda, te sa 7 od mogućih 9 bodova ostaje u vrhu ligaškog poretka. Brod 035 je nakon poraza od Nacionala još jednom poraženo na svom parketu, no prikazana igra ulijeva povjerenje i nadu da će momčad Ivice Ćorluke ove sezone biti izvan opasne zone i grčevite borbe za opstanak.

Delegat: Smiljko Vranić

BROD 035: Tomislav Kovačević, Armando Kajfeš, Mario Petrović, Antonio Alfoldi, Dražen Čavar, Robert Ruhek, Almedin Bundavica, Domagoj Čuk, Matej Gačić, Anto Gudelj, Davor Maričević, trener: Ivica Ćorluka

NOVO VRIJEME: Elvis Perković, Mate Vuković, Igor Osredkar, Nejc Hozjan, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Toni Pašalić, Marin Musinov, Antonio Milunović, Vlado Andrijašević, Vinko Nižetić, Danijel Matković, Lovre Tomaš, trener: Teo Strunje

STRIJELCI: 0:1 Osredkar (3′), 0:2 Kazazić (10′), 1:2 Ruhek (12′), 2:2 Bundavica (26′), 2:3 Hozjan (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Brod 035  6 (2+4); Novo Vrijeme  9 (4+5)

Čavar (3′), Kovačević (18′), Kajfeš (35′) – BROD 035
Musinov (18′) – NOVO VRIJEME

CRVENI KARTON: Gudelj (9′) – BROD 035

IGRAČ UTAKMICE: Igor Osredkar (NOVO VRIJEME)

Futsal Dinamo svladao Universitas u Domu Sportova!

Futsal Dinamo je u dosta neizvjesnoj utakmici protiv Universitasa iz Splita došao do prve pobjede …

IZ SVIJETA | Poraz Catanie, pobjeda Dobovca!

Jučer su svoje utakmice odigrali slovenski Dobovec za kojeg su nastupila sva tri reprezentativca, Vedran Matošević, Tihomir …