1.HMNL | Murter – Futsal Dinamo 3:7 (2:3)

U susretu 14.kola 1.HMNL odigranom u zadarskoj dvorani Mocire, Futsal DInamo je slavio protiv Murtera rezultatom 3:7! Zagrebački “modri” tako su ostvarili novu prvenstvenu pobjedu, zadržavši tako maksimalan proljetni učinak. No valja napomenuti kako je Futsal Dinamo nakon jeseni bez pobjede u gostima, ovog proljeća ostvario obe gostujuće pobjede, te se Futsal Dinamo prometnuo u najozbiljnijeg kandidata za 3.mjesto!
Murter je bio ravnopravan suparnik u 1.poluvremenu, vrativši se nakon zaostatka 0:2! U nastavku je ipak kvaliteta i iskustvo gostiju došlo do izražaja. Murter je golom u 28.minuti za 3:4 oživio nadu da može ostati neporažen, no to je bilo sve od momčadi Željka Silova. Gosti su predvođeni Kanjuhom i Ziberijem ostvarili novu pobjedu kojom su se učvrstili na 3.mjestu ljestvice, s 4 boda više od dubrovačkog Squarea.
Više detalja o susretu donosimo u nastavku.

Delegat: Branko Kurtaj

MURTER: Pavle Mudronja, Marko Peran, Anton Stančić, Lovre Kresović, Davor Jezidžić, Krešimir Zrilić, Šimun Popov, Toni Katalinić, Frane Lipotica, Stipe Vujević, trener: Željko Silov

FUTSAL DINAMO: Goran Škorić, Matija Capar, Ivan Šulentić, Matija Đulvat, Kristijan Čekol, Marko Kubašek, Sadat Ziberi, Hrvoje Penava, Davor Kanjuh, Ivan Majić, Nikola Perković, Filip Pezelj, Matej Horvat, Danijel Bešlić, trener: Mićo Martić

STRIJELCI: 0:1 Ziberi (9′), 0:2 Kanjuh (14′), 1:2 Jezidžić (16′), 2:2 Kresović (19′), 2:3 Kanjuh (20′), 2:4 Ziberi (23′), 3:4 Jezidžić (28′), 3:5 Pezelj (31′), 3:6 Kanjuh (32′), 3:7 Đulvat (36′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Murter 6 (2+4); Futsal Dinamo 10 (5+5)

ŽUTI KARTONI: Đulvat (24′), Penava (24′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Davor Kanjuh (FUTSAL DINAMO)

2.HMNL-jug | Genius i Split nastavili pobjednički niz

Jučer su odigrana tri susreta 4.kola 2.HMNL-jug u kojima su pobjede ostvarili splitski klubovi. U …

Crnica ispustila pobjedu protiv Futsal Dinama!

U susretu 4.kola 1.HMNL Crnica i Futsal Dinamo su podijelili bodove odigravši 3:3! Šibenčani su …