1.HMNL | Murter – Vrgorac 3:7 (1:4)

Agonija Murtera se nastavlja! Murter je nakon 7 odigranih kola još uvijek jedinja momčad bez pobjede. U susretu 7.kola Vrgorac je uzeo sva 3 boda s Murtera pobjedom 3:7!

Delegat: Branko Bolanča

MURTER: Josip Bilandžić, Pave Mudronja, Robert Ljubić, Toni Katalinić, Antonio Jamičić, Bojan Kubović, Šimun Popov, Karlo Klarin, Dino Kovač, Marko Troskor, Igor Martan, trener: Željko Silov

VRGORAC: Mario Herceg, Ante Kraljević, Damir Znaor, Alen Vuković, Ivan Zloić, Dragan Stanković, Saša Subotić, Marko Gašpar, Alen Govorko, Mijo Marinović, Duško Martinac, Marko Vuković, trener: Arben Ademi

STRIJELCI: 1:0 Katalinić (4′), 1:1 Martinac (9′), 1:2 Stanković (11′), 1:3 Kraljević (16′), 1:4 Marinović (20′), 1:5 Marinović (23′), 1:6 Martinac (27′), 2:6 Kubović (28′), 2:7 Stanković (28′), 3:7 Katalinić (38′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Murter 6 (2+4); Vrgorac 6 (4+2)

ŽUTI KARTONI: Dino Kovač (26′) – MURTER;  Damir Znaor (16′) – VRGORAC

IGRAČ UTAKMICE: Duško Martinac (VRGORAC)

Agonija Murtera se nastavlja! Murter je nakon 7 odigranih kola još uvijek jedinja momčad bez pobjede. U susretu 7.kola Vrgorac je uzeo sva 3 boda s Murtera pobjedom 3:7! Utakmica je odlično počela za domaće; u 4.minuti Katalinić je okrunio akciju pogotkom za 1:0! Ipak, nakon toga smo na terenu uglavnom gledali gostujuće napade. U 9.minuti Stanković je odapeo prema golu, a Martinac spretno reagirao postavivši nogu, promijenivši smijer- 1:1! U 11.minuti Stanković udarcem s 9 metara dovodi goste u vodstvo, 1:2!  U 16.minuti loša reakcija vratara Bilandžića na dugu loptu, koja je išla Klarinu na 10 metara od gola. Propust je iskoristio Kraljević, 1:3! U posljednjoj minuti 1.poluvremena Marinović je lijepom akcijom izbio sam pred Bilandžića i zabio za 1:4!
U nastavku gledamo isti scenarij. U 23.minuti kontra gostiju iz koje Martinac asistira Marinoviću za 1:5! U 27.minuti Martinac je nakon akcije izbio sam pred gostujućeg vratara, lažnjakom ga prevario i s lakoćom savladao za 1:6! U 28.minuti Kubović je smanjio rezultat na 2:6! Tada domaćini pokušavaju s igračem-vratarom stići prednost, ali Stanković ih je udarcem sa svoje polovice i pogotkom za 2:7 natjerao da odustanu od takve ideje. Konačnih 3:7 postavlja Katalinić u 38.minuti.
Novi poraz za momčad Željka Silova koja nastavlja s blijedim izdanjima, a iduće kolo je na rasporedu već u utorak, kada idu u goste kod Solina. Momčad Vrgorca očekuje pak novo gostovanje kod još jedne momčadi sa dna – Alumnusa.

O nama Marija Šimac

1.HMNL | Nova imena u svlačionici Alumnusa

Sljedećeg vikenda nastavlja se 1.HMNL! Utakmicama 10. kola započinje proljetni dio sezone, a Alumnus Sesvete …