1.HMNL | Novo Vrijeme – Murter 5:2 (1:2)

Novo Vrijeme je preokretom u nastavku susreta slavilo protiv gostiju s Murtera u sklopu 1.kola 1.HMNL! Nova momčad Murtera prikazala se u vrlo dobrom izdanju, te je na odmor otišla s prednošću 1:2 golovima Ljubića i Jezidžića (za domaće je privremeno izjednačio Kazazić). U nastavku domaći preko Buzova dolaze do izjednačenja u 28.minuti, a 3 minute kasnije preko Musinova i do prednosti 3:2! Nakon toga dolazimo do prelomnog trenutka susreta. Igrala se 33.minuta kada je isključen Kazazić, no gosti prednost igrača više ne koriste. Po isteku kazne domaći novim golom Musinova odlaze na 4:2, a minutu kasnije Buzov postavlja konačan omjer, 5:2!
Domaći su tako pobjednički ušli u novu sezonu, sa znatno oslabljenom momčadi u odnosu na protekle dvije sezone kada smo ih gledali u borbi za sami vrh ljestvice. Murter se pokazao u vrlo dobrom izdanju, pogotovo u prvih 20 minuta, no nedostatak širine igračkog kadra učinio je svoje, te su u nastavku pokleknuli.
Više detalja o susretu donosimo u nastavku.

Delegat: Marinko Tadić-Šutra

NOVO VRIJEME: Filip Bašković, Mate Vuković, Sven Horvath, Mirko Jurjević, Alen Protega, Ivan Buljan, Renato Buzov, Vedran Kazazić, Antonio Milunović, Marin Musinov, Vinko Nižetić, Darijo Agić, Ante Bokšić, Lovre Tomaš, trener: Armando Škorlić

MURTER: Pave Mudronja, Robert Ljubić, Antonio Jamičić, Šime Jušić, Marko Troskot, Toni Katalinić, Dino Kovač, Igor Leskovar, Davor Jezidžić, trener: Željko Silov

STRIJELCI: 0:1 Ljubić (4′), 1:1 Kazazić (6′), 1:2 Jezidžić (18′), 2:2 Buzov (28′), 3:2 Musinov (31′), 4:2 Musinov (36′), 5:2 Buzov (37′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme 9 (4+5); Murter 7 (3+4)

Vuković (6′), Kazazić (26′) – NOVO VRIJEME
Leskovar (28′), Jezidžić (32′) – MURTER

CRVENI KARTON: Kazazić (33′) – NOVO VRIJEME

IGRAČ UTAKMICE: Marin Musinov (NOVO  VRIJEME)

Futsal Pula u fenomenalnoj utakmici nastavila pobjednički niz!

U 3. kolu 1.HMNL Futsal Pula je ugostila Square. Bila je to odlična utakmica u …

Pobjeda Alumnusa na Baldekinu

U uzbudljivom susretu na Baldekinu Alumnus je slavio rezultatom 4:5. Povela je Crnica već u …