1.HMNL | Novo Vrijeme – Square 3:3 (1:1)

U dalmatinskom derbiju odigranom u Makarskoj bodove su podijelili Novo Vrijeme i Square. Konačnih 3:3 rezultat je kojim zasigurno mogu biti zadovoljniji gosti, koji su do izjednačenja došli u poslijednjim trenutcima susreta.

Delegat: Josip Proleta

NOVO VRIJEME: Filip Bašković, Mate Vuković, Sven Horvath, Ante Bokšić, Mirko Jurjević, Alen Protega, Ivan Buljan, Renato Buzov, Vedran Kazazić, Marin Musinov, Vinko Nižetić, Lovre Tomaš, trener: Armando Škorlić

SQUARE: Zoran Primić, Borna Tikvica, Tomislav Bevanda, Marinko Šamija, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Mateo Vodopić, Maro Đuraš, Mateo Vodopić, Maro Đuraš, Gordan Duvančić, Antun Bačić, Alen Turuk, trener: Marinko Mavrović

STRIJELCI: 0:1 Duvančić (5′), 1:1 Buzov (15′), 2:1 Buzov (26′), 2:2 Šamija (37′), 3:2 Musinov (38′), 3:3 Šamija (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme 8 (5+3); Square 7 (4+3)

Vuković (10′), Bokšić (36′), Kazazić (40′) – NOVO VRIJEME
Cvjetković (11′), Duvančić (27′), Bevanda (38′), Đuraš (40′) – SQUARE

IGRAČ UTAKMICE: Marinko Šamija (SQUARE)

Gosti su poveli u 5.minuti kada Duvančić nakon duplog pasa sa Šamijom izlazi sam pred Baškovića i zabija za 0:1! Vodstvo su gosti držali punih 10 minuta, a onda domaći preko Buzova dolaze do izjednačenja. Stasiti sidrun spretno je reagirao u kaznenom prostoru nakon kornera i zabio za izjednačenje, 1:1! Rezultat se nije mijenjao sve do 26.minute kada još jednom na scenu stupa Buzov i s Bevandom na leđima iz okreta zabija za 2:1! Prednost su domaći čuvali sve do same završnice kada gosti igrom s golmanom-igračem dolaze do izjednačenja. Šamija je udarcem kroz noge igrača domaćih prevario Baškovića i donio gostima izjednačenje, 2:2! No samo minutu kasnije Novo Vrijeme još jednom dolazi do prednosti. musinov je iz slobodnog udarca s 11 metara zabio kroz živi zid za 3:2! I kad se već učinilo da će bodovi ostati u Makarskoj, gosti u samoj završnici susreta igrom s golmanom-igračem dolaze do izjednačenja. Još jednom je Šamija bio strijelac, a ovoga puta mladi je reprezentativac nakon udarca Bevande došao do lopte i sjajno prebacio Baškovića za konačnih 3:3! Do kraja je ostalo tek 14 sekundi, premalo da bi se nešto promijenilo. Susret je tako okončan podjelom bodova, što je u konačnici i najrealniji ishod s obzirom na viđeno na parketu dvorane u Makarskoj.

2.HMNL-zapad | “Taurusi” slavili na gostovanju kod Uspinjače Gimke!

U derbiju 2. kola 2.HMNL-zapad jučer je Futsal Gorica slavila na gostovanju kod Uspinjače Gimke …

Futsal Pula u fenomenalnoj utakmici nastavila pobjednički niz!

U 3. kolu 1.HMNL Futsal Pula je ugostila Square. Bila je to odlična utakmica u …