1. HMNL | Olmissum nastavio pobjednički niz!

U Zagrebu su svoj susret trećeg kola odigrali Alumnus i Olmissum.Uvjerljivu pobjedu i nastavak pobjedničkog niza su upisali Omišani pobjedivši zagrebačke “Studente” rezultatom 1:5. Na ovom susretu smo vidjeli šest različitih strijelaca. Alumnus u sljedećem kolu ide u goste Uspinjači dok će Olmissum u derbiju kola dočekati Novo Vrijeme.

Delegat: Nedjeljko Kapeš

ALUMNUS SESVETE: Mario Modrušan, Saša Ledinščak, Luka Davidović, Dario Markić, Hrvoje Žuvela, Ante Klarić, Mateo Vlatković, Dominik Cvišić, Danijel Dekanić, Matej Perović, Matija Tolić, Vlado Andrijašević, Ivan Penava, trener: Jakov Ungarov

OLMISSUM: Josip Bilandžić, Nikola Pavić, Josip Jurlina, Stjepan Perišić, Valerije Jurić, Žarko Luketin, Božidar Baučić, Duje Kustura, Kristijan Postružin, Matej Horvat, Antonio Juretić Josip Kolobarić, Antonio Sekulić, Mario Buljević, trener: Duje Maretić

STRIJELCI: 0:1 Postružin (8′), 0:2 Kustura (16′), 0:3 Juretić (18′), 1:3 Andrijašević (21′), 1:4 Perišić (28′), 1:5 Jurić (28′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Alumnus 5 (3+2); Olmissum 5 (0+5)

Markić 6′ – ALUMNUS
Horvat 23′ – OLMISSUM

CRVENI KARTONI:

IGRAČ UTAKMICE: Valerije Jurić (OLMISSUM)

U prvom poluvremenu gledali smo potpunu dominaciju gostujuće momčadi. Nekoliko sjajnih prilika Omišana uspješno je na početku susreta zaustavljao raspoloženi Modrušan. Mreža je mirovala do 8. minute kad se siloviti udarac Postružina odbija od stative u gol za vodstvo gostiju 0:1. Nakon još nekoliko propuštenih prilika Olmissum udvostručuje vodstvo u 16. minuti kad nakon kornera domaće momčadi Omišani rade sjajnu kontru i nakon kombinacije Postružin – Kustura potonji zabija ovi gol gostiju. Dominaciju u prvom poluvremenu su gosti okrunili pogotkom Juretića u 18. minuti na asistenciju Jurića te rezultatom 0:3 završava prvo poluvrijeme.

Drugo poluvrijeme bolje otvaraju domaćini te već u prvom napadu nakon greške Postružina Andrijašević sjajno vara Bilandžića te smanjuje rezultat na 1:3. Igrala se 28. minuta kada Omišani koriste izgubljenu loptu domaćina te Perišić nalijeće na loptu koja se odbila od stative i vraća tri gola prednosti za goste. U istoj minuti domaćini još jednom gube loptu, a Jurić kroz noge Modrušana zabija za 1:5, rezultat koji će se kasnije pokazati i kao konačan. U preostalih par minuta Alumnus pokušava s golmanom-igračem, ali ne uspjevaju ublažiti poraz te tako gosti učvršćuju prvu poziciju s trećom pobjedom u tri kola.

Novinar i voditelj marketinga na portalu.

Vrgorac trijumfalno prohujao kroz Vinkovce!

U dvoboju osmine finala kupa Hrvatske, Vrgorac je uvjerljivo slavio na gostovanju kod Aurelie, osiguravši …

Olmissum trijumfom u Gospinom polju do četvrtfinala kupa!

Omiški Olmissum slavio je u Gospinom polju protiv Squarea u dvoboju osmine-finala kupa Hrvatske! Omišani …