1.HMNL | Potpićan ’98 Istra – Futsal Dinamo 1:4 (1:3)

U susretu poslijednjeg kola jesenskog dijela prvenstva Potpićan ’98 Istra je poražen od Futsal Dinama rezultatom 1:4! Bio je to povratnički susret Potpićana u Labinu, nakon što su cijelu polusezonu kao domaćini nastupali u Puli. Privukao je ovaj susret gotovo 200 gledatelja na tribine dvorane “Mate Blažine”, no gosti su se pokazali boljima i zasluženo slavili. Susret je praktički rješen već nakon 2 minute igre kada gosti visokim presingom dolaze do lakih golova (0:2) preko Hercega i Matoševića. U 13.minuti Horvat zabija za 0:3, a nadu domaćinu donosi Keven Drndić 3 minute kasnije. Rezultat je to s kojim se otišlo na odmor, a u nastavku se mreža tresla tek jednom kada Čekol u 37.minuti postavlja konačan omjer (1:4).
Ovom pobjedom Futsal Dinamo se bodovno izjednačio sa Split Tommyjem na 2.mjestu ligaške ljestvice, dok je Potpićan ostao na začelju bodovno poravnat sa Solinom, te im po svemu sudeći predstoji teška borba za opstanak.

Kolo: 11.kolo
Datum: 13.12.2016.
Vrijeme: 21:00
Dvorana: SD Mate Blažine, Labin
Gledatelja: 200

POTPIĆAN ’98 ISTRA – FUTSAL DINAMO  1:4 (1:3)

Prvi sudac: Nikola Jelić
Drugi sudac: Dino Kramar
Treći sudac: Sendi Soldatić
Četvrti sudac: Josip Dujmić
Delegat: Robi Fonović

POTPIĆAN ’98 ISTRA: Danijel Starčić, Vigan Hoxha, Sanel Imširević, Alen Lalić, Sanel Bojkić, Patrik Drndić, Elvir Husarić, Keven Drndić, David Mataja, Dino Crljenica, trener: Milovan Lazendić

FUTSAL DINAMO: Goran Škorić, Vito Gagulić, Matija Đulvat, Sadat Ziberi, Vedran Matošević, Matej Horvat, Kristian Čekol, Kristijan Grbeša, Davor Kanjuh, Ivan Herceg, Karlo Maloševac, trener: Mićo Martić

STRIJELCI: 0:1 Herceg (2′), 0:2 Matošević (2′), 0:3 Horvat (13′), 1:3 K.Drndić (16′), 1:4 Čekol (37′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Potpićan ’98 Istra 5 (3+2); Futsal Dinamo 2 (1+1)

ŽUTI KARTONI: K.Drndić (18′) – POTPIĆAN ’98 ISTRA; Kanjuh (25′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Davor Kanjuh (FUTSAL DINAMO)

Kvalifikacije za 2.HMNL-jug | Porto Tolero na korak do povratka u 2.HMNL-jug

Nakon što su u prva četiri kola kvalifikacija za popunu 2.HMNL-jug slavili domaćini, jučer je …

Raspored i delegiranje službenih osoba 3. i 4. utakmice finala doigravanja

U petak i nedjelju na rasporedu su treći i četvrti susret finala doigravanja za prvaka …