1.HMNL | Potpićan ’98 Istra – Square 1:4 (1:2)

Izuzetno vrijednu pobjedu izborio je dubrovački Square na gostovanju u Puli! Momčad Marinka Mavrovića prekinula je niz od 4 utakmice bez pobjede i trijumfom kod Potpićana osvojila velika 3 boda za proboj na 5.mjesto prvenstvene ljestvice.
Susret nije dobro krenuo po goste jer već u 3.minuti iskusni Lalić donosi prednost domaćinu. No gosti se bude i do odmora preokretom dolaze do 1:2! Najprije je Tikvica u 13.minuti zabio za 1:1, da bi 3 minute kasnije Lolić skrenuo loptu iza leđa Funčića za prednost gostiju 1:2! Dugo smo čekali na promjenu rezultata, a susret je odlučen u 32.minuti kada Bevanda lijepim volejem nakon kornera zabija za 1:3! Domaći tada polažu sve snage u napad, no gosti se disciplinirano brane, a u poslijednjoj minuti stavljaju pečat na pobjedu golom Micevskog za konačnih 1:4! Square je tako ostvario prvu ovosezonsku pobjedu u gostima, dok potpićan ostaje na 3 osvojena boda protiv Solina.

Delegat: Dario Žgrablić

POTPIĆAN ’98 ISTRA: Roberto Funčić, Vigan Hoxha, Alen Lalić, Valter Cetina, Sanel Bojkić, Patrik Drndić, Srđan Lolić, David Mataja, Ivan Šistov, Danijel Starčić

SQUARE: Alen Turuk, Borna Tikvica, Tomislav Bevanda, Ivan Ivanković, Hrvoje Cvjetković, Maro Đuraš, Denis Hasanović, Antonio Konsuo, Adrijan Micevski, Đivo Zvone, trener: Marinko Mavrović

STRIJELCI: 1:0 Lalić (3′), 1:1 Tikvica (13′), 1:2 Lolić (16′), 1:3 Bevanda (32′), 1:4 Micevski (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Potpićan ’98 Istra 6 (3+3); Square 3 (1+2)

ŽUTI KARTONI: Bojkić (17′), Mataja (30′) – POTPIĆAN ’98 ISTRA

IGRAČ UTAKMICE: Tomislav Bevanda (SQUARE)

Futsal Pula porazila Novo Vrijeme i izjednačila rezultat finalne serije!

Nakon što su u petak Makarani došli do vodstva u velikom finalu, večera je na …

Dean Moravac: “Isplatio nam se trud i rad tijekom cijele sezone.”

U prvoj utakmici finala doigravanja za prvaka Hrvatske u petak je Novo Vrijeme slavilo u …