logo 1. HMNL
1. HMNL

1.HMNL | Square – Murter | Izvještaj

U grotlu dubrovačkog Gospinog polja, Murter je osvojio velika 3 boda slavivši protiv Squarea rezultatom 1:3! Murter je tako uzvratio Squareu za poraz 4:8 pretrpljen kod kuće u jesenskom dijelu sezone.

Delegat: Vehbija Čustović

SQUARE: Zoran Primić, Adrian Micevski, Mateo Saulan, Anto Galić, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Darko Rangotov, Mateo Vodopić, Mato Đuraš, Denis Hasanović, Ante Daničić, Mato Šimunović, Alen Turuk, trener: Mato Cvjetković

MURTER: Marin Stojkić (kap.), Stjepan Perišić, Luka Jurlina, Šime Jušić, Nikola Pavić, Karlo Klarin, Marko Troskot, Mladen Bajamić,  Celso Augusto Ferreira, Hrvoje Ajduković, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 0:1 Jurlina (15.min.), 0:2 Pavić (16.min.), 0:3 Celsinho (25.min.), 1:3 Micevski (38.min.)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Square 5 (3+2); Murter 6 (4+2)

ŽUTI KARTONI: Daničić – SQUARE
Perišić, Pavić – MURTER

CRVENI KARTON: Daničić (25.min.) – SQUARE

IGRAČ UTAKMICE: Celso Augusto Ferreira-Celsinho (MURTER)

U dubrovačkom Gospinom polju Murter je osvojio velika 3 boda u borbi za vrh ljestvice! Konačnih 1:3 i zaslužena pobjeda Murtera kao uzvrat Squareu za jesenskih 4:8!
Na prvo uzbuđenje čekali smo do 9.minute kada Troskot pogađa vratnicu! Bolju igru gosti su naplatili pogotkom u 15.minuti, kada Jurlina prizemnim udarcem zabija za 0:1! Već u slijedećoj minuti novipogodak gostiju; najbolji strijelac lige Pavić na poziciji sidruna se oslobodio svog čuvara i lijepo zabio za 0:2! Nastojanja domaćih da dođu barem do pogotka ostala su uzaludna; Stojkić je na golu gostiju ostao nesavladan.
U nastavku i dalje po istom scenariju; domaći napadi bez konkretne završnice, a Murter opasan i na koncu i učinkovit! Daničić je u 25.minuti dobio drugi žuti karton, a s igračem više Celsinho zadaje novi udarac Squareu, 0:3! Rezultatski zaostatak domaći su pokušali nadoknaditi igrom s golmanom-igračem, no Stojkić je večeras imao svoju večer. Tek u 38.minuti domaći dolaze do utješnog pogotka; Micevski je zabio za 1:3, što je ostao i konačan rezultat!