AFCU osvojio “Kup grada Šibenika”!

Jučer je u Sportskoj Dvorani Baldekin odigran šesti “Kup grada Šibenika”, tradicionalni pripremni turnir čiji je domaćin MNK Crnica. Uz domaćina su na turniru sudjelovale još dvije prvoligaške momčadi, MNK Šibenik 1983 i AFC Universitas. Utakmice su se igrale dva puta po 15 minuta, a svaka momčad je odigrala dvije utakmice. Gledatelji nažalost nisu mogli prisustvovati ovim utakmicama, ali mi vam u nastavku donosimo rezultate odigranih utakmica i konačan poredak.

MNK ŠIBENIK 1983 – AFC UNIVERSITAS 2:4 (1:2)

STRIJELCI: Jurjević, Pehar (Šibenik 1983) – Tustonjić, Mijić, Sučić, Kosor (Universitas)

U prvoj utakmici turnira AFC Universitas je oba poluvremena dobio rezultatom 1:2 te s ukupnih 2:4 upisao prvu pobjedu na turniru.

MNK CRNICA – AFC UNIVERSITAS 0:6 (0:3)

STRIJELCI: Gotovac (dva pogotka), Mijić, Sučić, Bajrušović, Šuljić (Universitas)

Nakon kratke pauze od prve utakmice momčad AFC Universitasa je ponovno izašla na parket šibenske dvorane i protiv domaćina turnira upisala visoku pobjedu rezultatom 0:6 te i prije posljednje utakmice turnira osigurala prvo mjesto i titulu osvajača “Kupa grada Šibenika”.

MNK CRNICA – MNK ŠIBENIK 1983 3:6 (1:2)

STRIJELCI: Žilić, Andrijašević, Škugor (Crnica) – Palavra (dva pogotka), Pehar, Matković, Jurković, Jarmanović (Šibenik 1983)

Nakon što je već bilo poznato kako je AFC Universitas osvajač šestog tradicionalnog turnira na teren su izašle dvije šibenske momčadi, MNK Crnica i MNK Šibenik 1983 te je u okršaju za drugo mjesto na turniru pobjedu upisala momčad Šibenika 1983 rezultatom 3:6.

KONAČAN POREDAK:

POZICIJA MOMČAD P N I ZP PP GR B
1. AFC UNIVERSITAS 2 0 0 10 2 +8 6
2. MNK ŠIBENIK 1983 1 0 1 8 7 +1 3
3. MNK CRNICA 0 0 2 3 12 -9 0

Na tri utakmice je pao ukupno 21 pogodak, odnosno 7 pogodaka po utakmici te je sigurno šteta kako na utakmicama nisu mogli prisustvovati gledatelji jer se imalo šta za vidjeti. Čestitke splitskim “Studentima” na osvajanju turnira u Šibeniku!

Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 30-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

Crnica u sjajnoj utakmici nadvisila Vrgorac za prve ovosezonske bodove!

U utakmici 4. kola 1.HMNL posljednjeplasirana Crnica na Baldekinu je dočekala zahuktali Vrgorac. Osokoljeni dvjema …

Olmissum na Ribnjaku zaustavio Futsal Pulu

Olmissum je večeras na svom Ribnjaku dočekao Futsal Pulu i prekinuo njihov niz pobjeda, te …