Brod 035 preokretom do pobjede protiv Crnice!

Drugu ovosezonsku pobjedu ostvario je Brod 035 u 5.kolu savladavši šibensku Crnicu rezultatom 3:2! U uzbudljivom susretu Šibenčani su na odmor otišli s minimalnom prednošću. U nastavku su gosti propustili materijalizirati prednost igrača više nakon isključenja Barišića. Kazna je stigla vrlo brzo; Milanović je u 35.minuti iz akumulacije zabio za 2:2, da bi veliku pobjedu domaćinu osigurao Mirković golom u 37.minuti za konačnih 3:2!

Delegat: Franjo Jelčić

BROD 035: Darko Milanović, Josip Padrić, Tomislav Ferić, Mario Petrović, Luka Đerek, Igor Mirković, Robert Ruhek, Almedin Bundavica, Ante Barišić, Nikola Eror, Dražen Čavar, Tomislav Kovačević, trener: Ivica Ćorluka

CRNICA: Robert  Mišković, Mario Žumberac, Ivan Škugor, Nikola Pavić, Ante Mijat, Dragan Vuković, Stjepan Perišić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj, trener: Robertino Jelovčić

STRIJELCI: 1:0 Bundavica (11′), 1:1 Pavić (11′), 1:2 Perišić (14′), Milanović (35′), 3:2 Mirković (37′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Brod 035  6 (3+3); Crnica  9 (3+6)

ŽUTI KARTONI: Barišić (17′) – BROD 035
Mijat (32′), Pavić (37′) – CRNICA

CRVENI KARTON: Barišić (33′) – BROD 035

IGRAČ UTAKMICE: Darko Milanović (BROD 035)

2.HMNL-jug | Nova pojačanja u kninskoj momčadi

Nakon što smo prošlog tjedna već pisali o pojačanjima u redovima MNK Knin, u novom …

UEFA odlučila: Futsal Liga prvaka u nokaut-formatu!

Nakon što smo danas objavili da UEFA nakon odgode ždrijeba razmatra mogućnosti promjene formata natjecanja …