Brod 035 u slavonskom derbiju do prve ovosezonske pobjede!

U susretu 4.kola 1.HMNL Brod 035 je upisao prvu ovosezonsku pobjedu! Momčad Ivice Ćorluke slavila je u slavonskom derbiju protiv gostiju iz Osijeka rezultatom 2:0. Domaćin je poveo već u 2.minuti golom Ruheka, a rezultat se nije mijenjao sve do 24.minute kada Mirković postavlja konačan omjer, 2:0!

Delegat: Smiljko Vranić

BROD 035: Željko Konrad, Luka Dubac, Mario Petrović, Matej Gačić, Stipo Gavranić, Igor Mirković, Robert Ruhek, Mirko Soldo, Ivan Ivanagić, Slobodan Pejičić, Dražen Čavar, Tomislav Kovačević, trener: Ivica Ćorluka

OSIJEK KELME: Boris Bolšec, Matias Mijić, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Ante Ćurković, Armando Kajfeš, Zvonimir Horvat, Dino Živković, Ivica Majić, Bruno Švitek, Goran Dakić

STRIJELCI: 1:0 Ruhek (2′), 2:0 Mirković (24′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Brod 035  8 (5+3); Osijek Kelme  8 (5+3)

ŽUTI KARTONI: Petrović (32′) – BROD 035; Šalaj (20′) – OSIJEK KELME

IGRAČ UTAKMICE: Robert Ruhek (BROD 035)

KADETI | Pregled natjecanja regije “Zapad”

Nakon što smo još ranije danas pisali o juniorskom natjecanju regije “Zapad”, sada je na …

JUNIORI | Pregled natjecanja regije “Zapad”

S obzirom na jučer donesenu odluku o prekidu svih natjecanja izuzev natjecanja seniora, odlučili smo …