Bruno Kovačić: “Željni smo dokazivanja!”

Prošlotjedni gradski derbi završio je pobjedom Alumnusa nad Uspinjačom Gimkom rezultatom 4:2. Iako se na poluvrijeme otišlo s 0:1, preokret u drugom poluvremenu smjestio je „Studente“ na visoko četvrto mjesto. Kakva je atmosfera u momčadi te kakva su očekivanja od današnjeg gostovanja u Šibeniku otkrio nam je Bruno Kovačić.

U gradskom derbiju pobijedili ste Uspinjaču Gimku rezultatom 4:2. Možete li nam prokomentirati tu utakmicu?

Nakon primljenog gola pri početku utakmice, povratili smo svoju igru te preokrenuli utakmicu i uzeli sva tri boda.

Ovo Vam je prva sezona u 1.HMNL. Jeste li zadovoljni svojom prilagodbom i atmosferom u momčadi?

Ovo su mi prvi susreti s prvoligaškim futsalom te se još prilagođavam, a atmosfera u ekipi je odlična.

Može biti slika sljedećeg: 2 ljudi, ljudi se bave sportom, ljudi stoje i u zatvorenom

Nastupate i za sveučilišnu futsal reprezentaciju koja se većinom sastoji od igrača Alumnusa. Jesu li oni razlog Vašeg dolaska u klub?

Došao sam u Alumnus jer želim igrati futsal na visokoj razini, a pomoglo je što s nekoliko suigrača igram i za Ekonomski fakultet Zagreb i za sveučilišnu reprezentaciju.

Što biste naglasili kao glavnu prednost Alumnusa u odnosu na ostale momčadi?

Smatram da je naša najveća prednost upravo to što smo mlada ekipa i svi smo željni dokazivanja te nekoliko iskusnih igrača koji nam pomažu i daju savjete.

Očekuje vas utakmica na Baldekinu. Možete li nam najaviti utakmicu protiv Crnice?

Očekujem čvrstu i napetu utakmicu protiv Crnice te želimo odnijet sva tri boda na Baldekinu.

O nama Gabrijela Gaiser

Drugo izdanje U19 EURO-a u Španjolskoj!

Izvršni odbor UEFA-e je na sastanku u švicarskom Montreuxu odlučio kako će domaćin drugog izdanja …

Šibenik u fenomenalnoj utakmici slavio u Slavonskom Brodu!

Veliko iznenađenje priredio je Šibenik 1983 pobjedom u Slavonskom Brodu u susretu 1. kola Lige …