Crnica ispustila pobjedu protiv Futsal Dinama!

U susretu 4.kola 1.HMNL Crnica i Futsal Dinamo su podijelili bodove odigravši 3:3! Šibenčani su tako još uvijek bez pobjede protiv zagrebačkih “modrih”, iako su ovoga puta bili zaista blizu. Imala je momčad Mladena Perice Štrle prednost 3:1, no gosti su s dva gola u dvije minute došli do izjednačenja, te na koncu vrijedan bod odnose u Zagreb.

Delegat: Ivan Juras

CRNICA: Franko Bilić, Dominik Nadoveza, Marko Marčić, Božidar Jelovčić, Niko Škugor, Saša Subotić, Roko Burčul, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Šime Kuač, trener: Mladen Perica-Štrla

FUTSAL DINAMO: Mario Herceg, Nikola Badrov, Davor Kanjuh, Mihovil Prgomet, Toni Vučković, Danijel Matković, Jakov Mudronja, Filip Novak, Luka Bjelić, Ivan Pavlić, trener: Alen Jukić

STRIJELCI: 1:0 Vuković (3′), 1:1 Prgomet (14′), 2:1 Subotić (26′), 3:1 Subotić (28′), 3:2 Prgomet (32′), 3:3 Kanjuh (33′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 7 (4+3); Futsal Dinamo 7 (3+4)

ŽUTI KARTONI: Perić (16′) – CRNICA
Mudronja (26′), Kanjuh (37′) – FUTSAL DINAMO

CRVENI KARTON: Mudronja (28′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Davor Kanjuh (FUTSAL DINAMO)

Crnica je odlično ušla u utakmicu, te već u 2.minuti ozbiljno prijeti. Stojković je lijepo prošao po lijevoj strani, no njegov udarac zaustavlja suprotna vratnica. U 3.minuti Crnica dolazi do prednosti. Stojković je iz kornera ubacio oštru loptu na drugu vratnicu, gdje utrčava Vuković i zabija za 1:0! U 14.minuti gosti dolaze do izjednačenja. Lopta iz kornera s lijeve strane ubačena je na suprotnu stranu do Kanjuha čiji volej probija blok domaćih i vratar Bilića, a Prgometu nije bilo teško iz blizine ugurati loptu u nebranjen gol za 1:1! Rezultat je to s kojim se otišlo na odmor, a u nastavku Crnica dolazi do značajnije prednosti. Najprije je u 26.minuti Subotić zabio na drugoj vratnici nakon lijepe akcije i ubačaja Perića s lijeve strane za 2:1! Nedugo zatim Mudronja je zavrijedio drugi žuti karton, a Subotić iz slobodnog udarca velemajstorski prebacuje Hercega za 3:1! Činilo se tada da će Crnica konačno ostvariti pobjedu protiv Futsal Dinama, no gosti se nisu predavali, te su na koncu došli do izjednačenja. Najprije u 31.minuti Radić gubi loptu u svojoj polovici, a Matković s desne strane dodaje lijevo za Prgometa koji sa 8-9 metara lijepo zabija za 3:2! U 33.minuti Futsal Dinamo dolazi do izjednačenja. Kanjuh je fantastičnim volejem s 14-15 metara zabio za 3:3 i veliko veselje glasne skupine gostujućih navijača. Do kraja susreta obe su momčadi mogle do sva tri boda, no rezultat se nije mijenjao. Ostalo je 3:3, podjela bodova u susretu u kojem na koncu Šibenčani mogu više žaliti za propuštenim.

NAJAVA | Jerko Šimac gost Davora Lopina na Dubrovačkoj TV

U ponedjeljak s početkom u 20:00 sati ne propustite pogledati sportsku emisiju TIME OUT na …

IZ SVIJETA | Porazi Catanie i Mantove, pobjede Cartagene i Dobovca!

Ovog vikenda smo mogli vidjeti polovičan uspjeh momčadi van 1. HMNL za koje igraju naši …