Crnica pobjedom nad Universitasom proslavila povratak publike na tribine

U poslijednjem susretu 2.kola 1.HMNL Crnica je na šibenskom Baldekinu slavila protiv splitskog Universitasa rezutatom 3:2! Nakon dugih 7 mjeseci publika se vratila na Baldekin, a oko 250 gledatelja zasigurno nije zažalilo što je ovu večer odlučilo pohoditi kultnu dvoranu, jer imali su što za vidjeti. Nakon uvodnih 10 minuta bez izglednije prilike, ponajbolji igrač gostiju u 10.minuti kažnjava propust domaće obrane i zabija za 0:1! Gol gostiju kao da je bio znak za aktivniju igru. U 12.minuti kapetan domaćih Vuković atraktivno škaricama zabija za izjednačenje, a nekoliko trenutaka kasnije udarac Stojkovića zahvaća Juretića i vara Jukića za preokret šibenske momčadi, 2:1! U 16.minuti gosti dolaze do izjednačenja kada Tustonjić zabija za 2:2, te se s izjednačenim rezultatom otišlo na odmor. Trenutak odluke dogodio se u 28.minuti kada raspoloženi Stojković prolazi po lijevoj strani i prebacuje istrčalog Jukića za novu prednost domaćina, 3:2! U pokušaju da izbjegnu poraz gosti su u završnici susreta zaigrali s golmanom-igračem, ali bez usjeha. Crnica je sačuvala minimalnu prednost i ostvarila prvu ovosezonsku pobjedu, dok su splitski “studenti” nakon poraza u Dubrovniku na otvaranju sezone još jednom ostali praznih ruku.

Delegat: Dražen Bumbak

CRNICA: Franko Bilić, Marko Marčić, Božidar Jelovčić, Vicenco Ćaleta-Car, Niko Škugor, Saša Subotić, Roko Burčul, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Šime Kuač, trener: Mladen Perica-Štrla

AFC UNIVERSITAS: Ivo Jukić, Edo Radmilo, Ante Crnjac, Mateo Kljunak, Jakov Hrstić, Josip Juretić, Ivan Gotovac, Filip Kosor, Ante Peša, Božo Sučić, Ivor Šuljić, Ivan Tustonjić, Nikola Moro, Vinko Rozga, trener: Marin Mandić

STRIJELCI: 0:1 Gotovac (10′), 1:1 Vuković (12′), 2:1 ag-Juretić (12′), 2:2 Tustonjić (16′), 3:2 Stojković (28′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 6 (2+4); Universitas 8 (4+4)

ŽUTI KARTONI: Škugor (33′) – CRNICA
Gotovac (16′), Tustonjić (28′) – UNIVERSITAS

IGRAČ UTAKMICE: Miloš Stojković (CRNICA)

IZ SVIJETA | Marinović i J.Suton strijelci u pobjedama svojih momčadi

Hrvatski reprezentativci i ovog su vikenda odigrali zapažene uloge u novim pobjedama svojih momčadi. Dario …

Antun Bačić u radijskoj emisiji CROfutsala!

Sutras početkom u 19:00 sati na frekvencijama MEGAMIX RADIA HVAR emitirat će se još jedna …