Crnica slavila u Lučkom i produljila agoniju Uspinjače!

U poslijednjem susretu 15.kola 1.HMNL Crnica je slavila na gostovanju kod Crnice. Momčad Mladen Perice-Štrle slavila je s uvjerljivih 1:5, osvojivši tako vrijedne bodove u borbi za doigravanje. Uspinjača je pak upisala i četvrti proljetni poraz.
Crnica je povela u 4.minuti golom Pavića, koji odmjerenim udarcem s 8 metara zabija za 0:1! Rezultat se nije mijenjao sve do 11.minute kada nakon kornera Radić zabija za 0:2! U završnici poluvremena Crnica je još u dva navarata ozbiljno zaprijetila, no Pavlić je sačuvao svoju mrežu. Na odmor se tako otišlo s prednošću gostiju 0:2, a u nastavku Crnica nastavlja s dobrom igrom, a kao plod toga dolazi i novi zgoditak u 26.minuti kada nakon udarca Nospaka loptu u vlastitu mrežu skreće Tomić. Dvije minute kasnije još jednom je Nospak u glavnoj ulozi, a Radić na drugoj vratnici zabija za visokih 0:4! Uspinjača nakon toga sve karte baca u napad, no u dva navrata okvir gola spašava goste. Sve dvojbe otklonjene su u 35.minuti kada Mišković iz svog kaznenog prostora pogađa prazan gol Uspinjače za 0:5! Uspinjača je u završnici susreta stigla postići tek počasni pogodak preko Janeša za konačnih 1:5!

Delegat: Branko Bolanča

USPINJAČA: Ivan Pavlić, Luka Gašparinčić, Luka Mravunac, Ivan Obšivač, Silvio Toth, Antun Janeš, Marko Tomić, Marko Starčević, Antonio Vuk, trener: Zdravko Mavrović

CRNICA: Robert Mišković, Niko Škugor, Ivan Škugor, Robert Nospak, Nikola Pavić, Tonći Ljubić, Stjepan Perišić, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 0:1 Pavić (4′), 0:2 Radić (11′), 0:3 ag-Tomić (26′), 0:4 Radić (28′), 0:5 Mišković (35′), 1:5 Janeš (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača 5 (2+3); Crnica 7 (4+3)