Futsal Dinamo pobjedom protiv Futsal Pule prekinuo negativan niz!

U uzbudljivom susretu odigranom u Sutinskim vrelima Futsal Dinamo je prekinuo negativan niz ostvarivši pobjedu protiv Futsal Pule. Nakon tri uzastopna poraza zagrebački “modri” su večeras slavili osiguravši tako plasman u doigravanje. Futsal Pula je pak ovim porazom ostala na diobi 2. mjesta ljestvice s Crnicom i Squareom koji su večeras ostvarili pobjede.

Kontrolor suđenja: Dalibor Buljić

FUTSAL DINAMO: Ante Piplica, Matija Tolić, Kiko Selaković Dragaš, Davor Kanjuh, Mateo Mužar, Kristian Čekol, Kristijan Grbeša, Mihovil Prgomet, Toni Vučković, Neven Zonjić, Jakov Mudronja, Luka Bijelić, Filip Novak, Ivan Pavlić, trener: Matija Đulvat

FUTSAL PULA: Žarko Luketin, Daniel Moravac, Dean Moravac, Robert Grbić, Danis Hrgota, Thomas Ignacio Baisel, Srđan Lolić, Manolo Bilić, Niko Vukmir, Ivan Šulentić, Bojan Barišić, Franko Jamičić, Edvin Lorber, trener: Frane Despotović

STRIJELCI: 1:0 Čekol (8′), 2:0 Mudronja (23′), 2:1 Baisel (29′), 3:1 Grbeša (32′), 3:2 Barišić (33′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Futsal Dinamo 8 (5+3); Futsal Pula 8 (6+2)

Šulentić (14′), Baisel (18′), Luketin (32′), De. Moravac (32′) – FUTSAL PULA

IGRAČ UTAKMICE: Kristian Čekol (FUTSAL DINAMO)

Futsal Dinamo je poveo u 8. minuti kada Prgomet kratko dodaje loptu za Čekola koji je brži od Vukmira i s lijeve strane lijepo zabija za 1:0. Pokazat će se to kao jedini zgoditak u prvom poluvremenu, iako je prilika bilo. Uz terensku inicijativu imali su “modri” u 18. minuti priliku iz akumulacije, no Čekol je pucao pored gola. Već u trećoj minuti nastavka Futsal Dinamo dolazi do povećanja prednosti. U kontri 3 na 2 Vučković dodaje na desnu stranu za Novaka, a ovaj na drugoj vratnici proigrava Mudronju kojem nije bilo teško zabiti za 2:0. Gosti se vraćaju u igru u 29. minuti kada Baisel lijepo prolazi po desnoj strani i sjajnim udarcem savladava Piplicu za 2:1. Nada gostiju nije bila dugog vijeka. U 32. minuti gosti gube loptu na centru, a u kontri 2 na 1 Čekol proigrava Grbešu koji zabija za 3:1. No gosti se ne predaju i vrlo brzo se vraćaju u igru. Barišić je primio loptu na poziciji pivota i s Kanjuhom na leđima s vrha kaznenog prostora zabija za 3:2. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, te su zagrebački “modri” ostvarili vrijednu pobjedu kojom su osigurali plasman u doigravanje za prvaka Hrvatske.