Futsal Dinamo u poslijednjoj minuti do remija na Baldekinu!

U derbiju 13.kola 1.HMNL Crnica i Futsal Dinamo su podijelili bodove odigravši 2-2. Bio je ovo osmi međusobni dvoboj Crnice i Futsal Dinama, nakon kojeg su Šibenčani još uvijek bez pobjede protiv ‘modrih’. Crnica je nastupila oslabljena neigranjem ozlijeđenog kapetana Vukovića, no zato je debitantski nastup u dresu Šibenčana upisao gruzijski reprezentativac Sebiskveradze. Futsal Dinamo je poveo u 12.minuti golom mladog reprezentativca Mudronje, koji koristi lošu reakciju Savolainena na udarac Grbeše i zabija za 0-1! Drugi je to susret u nizu da Mudronja zabija za ‘modre’. Crnica do izjednačenja dolazi u 16.minuti golom Subotića, koji koristi proigravanje finskog vratara i glavom savladava Hercega za 1-1! Potpuni preokret Šibenčana potpisuje Perić u 28.minuti kada na dodavanje Stojkovića zabija za 2-1! Dugo su Šibenčani čuvali minimalnu prednost, a kada se već učinilo da će ostvariti i četvrtu proljetnu pobjedu ukazao se Kristijan Grbeša i novim zgoditkom potvrdio opravdanost svog dolaska u Futsal Dinamo u zimskom prijelaznom roku. U igri s golmanom-igračem Grbeša je na dodavanje Čekola zabio za 2-2, podjelu bodova koja je možda i najrealniji ishod nakon svega viđenog na parketu kultnog Baldekina.

Delegat: Branko Kurtaj

CRNICA: Juha Matti Savolainen, Niko Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Miloš Stojković, Marinko Šamija, Archil Sebiskveradze, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj, trener: Hrvoje Slavica

FUTSAL DINAMO: Mario Herceg, Matija Đulvat, Ivan Šulentić, Robert Grbić, Davor Kanjuh, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Kristijan Grbeša, Hrvoje Penava, Jakov Mudronja, Karlo Maloševac, Pave Mudronja, trener: Alen Jukić

STRIJELCI: 0-1 Mudronja (12′), 1-1 Subotić (16′), 2-1 Perić (28′), 2-2 Grbeša (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 8 (4+4); Futsal Dinamo 6 (4+2)

IGRAČ UTAKMICE: Kristijan Grbeša (FUTSAL DINAMO)

IZ SVIJETA | Marinović i J.Suton strijelci u pobjedama svojih momčadi

Hrvatski reprezentativci i ovog su vikenda odigrali zapažene uloge u novim pobjedama svojih momčadi. Dario …

Antun Bačić u radijskoj emisiji CROfutsala!

Sutras početkom u 19:00 sati na frekvencijama MEGAMIX RADIA HVAR emitirat će se još jedna …