Olmissum slavio protiv Uspinjače Gimke u Kutiji šibica!

U susretu 11. kola 1.HMNL Olmissum je slavio na gostovanju kod Uspinjače Gimke u zagrebačkoj “Kutiji šibica” rezultatom 0:3! Omišane je do pobjede predvodio kapetan Stjepan Perišić koji je bio dvostruki strijelac, a debitantski nastup u redovima “zeleno-plavih” upisao je kapetan reprezentacije Franco Jelovčić koji je kao veliko pojačanje došao na posudbu u Olmissum iz belgijskog Halle-Gooika. U čvrstoj utakmici Omišani su poveli sredinom prvog poluvremena golom Sekulića, te su s minimalnom prednošću otišli na odmor. Susret je odlučen u drugoj polovici drugog poluvremena, kada kapetan gostiju s dva zgoditka u dvije minute stavlja pečat na trijumf “zeleno-plavih”. Omišani su se tako trijumfom na ovom neugodnom gostovanju vratili na pobjednički kolosjek nakon poraza kod Crnice, dok je Uspinjača nakon pobjede u Vrgorcu upisala prvi proljetni poraz.

Delegat: Ivan Župan

USPINJAČA GIMKA: Ante Piplica, Ante Matan, Matija Uremović, Silvio Toth, Ivan Tvrtko Pajalić, Bruno Devčić, Marino Jedvaj, Antonijo Papac, Lovro Cigler, Renato Koturović, Mirko Rogošić, Dominik Antonio Viher, Vito Devčić, Antonio Gracin, trener: Krešimir Čosić

OLMISSUM: Žarko Luketin, Mario Buljević, Duje Kustura, Franco Jelovčić, Mijo Mišerda, Nikola Pavić, Josip Jurlina, Matej Horvat, Antonio Juretić, Stjepan Perišić, Josip Kolobarić, Dujo Marić, Antonio Sekulić, Josip Bilandžić, trener: Duje Maretić

STRIJELCI: 0:1 Sekulić (9′), 0:2 Perišić (32′), 0:3 Perišić (33′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača Gimka 6 (4+2); Olmissum 4 (2+2)

ŽUTI KARTONI: Matan (14′) – USPINJAČA GIMKA

IGRAČ UTAKMICE: Stjepan Perišić (OLMISSUM)

Futsal Dinamo svladao Universitas u Domu Sportova!

Futsal Dinamo je u dosta neizvjesnoj utakmici protiv Universitasa iz Splita došao do prve pobjede …

IZ SVIJETA | Poraz Catanie, pobjeda Dobovca!

Jučer su svoje utakmice odigrali slovenski Dobovec za kojeg su nastupila sva tri reprezentativca, Vedran Matošević, Tihomir …