Osijek Kelme pobjedom u Labinu do vrha prvenstvene ljestvice!

Osijek Kelme nastavlja svoj pobjednički niz! Momčad Marina Smoje u trećem je kolu ostvarila i treću pobjedu, te mimo svih očekivanja gleda s vrha prvenstvene ljestvice. Osječani su u 3.kolu slavili na gostovanju u Labinu preokrenuvši rano vodstvo domaćina 2:0 u pobjedu 2:5!

Kolo: 3.kolo
Datum: 27.10.2017.
Vrijeme: 18:00
Dvorana: SC Franko Mileta, Labin
Gledtelja: 100

ALBONA POTPIĆAN ’98 – OSIJEK KELME  2:5 (2:3)

Prvi sudac: Mislav Džeko
Drugi sudac: Boris Stanić
Treći sudac: Toni Cvijović
Četvrti sudac: Sendi Soldatić
Delegat: Vladimir Romić

ALBONA POTPIĆAN ’98: Nikola Zahtila, Marko Bilušković, Josip Zdrilić, Patrik Drndić, Keven Drndić, Patrick Barlessi, Sanel Bojkić, Ermin Jašarević, Dominko Stojak, Dalibor Radusin, Danijel Starčić, trener: Tihomir Tomić

OSIJEK KELME: Željko Konrad, Matias Mijić, Petar Pranjić, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Robert Nospak, Marko Jularić, Dario Tot, Goran Dakić, Gordan Duvančić, trener: Marin Smoje

STRIJELCI: 1:0 Stojak (2′), 2:0 Radusin (5′), 2:1 Pandurević (6′), 2:2 Pandurević (11′), 2:3 Duvančić (16′), 2:4 Dakić (28′), 2:5 Šalaj (36′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Albona Potpićan ’98  5 (3+2); Osijek Kelme  7 (4+3)

ŽUTI KARTONI: Stojak (7′), Radusin (27′), Jašarević (40′) – ALBONA POTPIĆAN ’98
Konrad (4′), Duvančić (5′) – OSIJEK KELME

IGRAČ UTAKMICE: Andrej Pandurević (OSIJEK KELME)

U novom Sportskom centru Franko Mileta pred stotinjak gledatelja Osijek Kelme došao je do novih prvenstvenih bodova koji su ih vinuli na čelo prvenstvene ljestvice! Domaćini su krenuli sjajno te su već nakon pet minuta vodili sa 2:0 golovima Stojaka i Radusina iz druge i pete minute. Samo minutu kasnije gosti smanjuju vodstvo domaćina preko Pandurevića koji je na drugoj stativi iskoristio kiks domaće obrane. U jedanaestoj minuti ponovno Pandurević zabija pogodak za poravnanje, a samo pet minuta kasnije Duvančić pogađa za preokret 2:3. U drugo poluvrijeme bolje ulaze gosti, a u dvadeset osmoj minuti Dakić pogađa za 2:4. Nakon što su domaćini pokušali s vratarem igračem u polju u te imali par prilika točku na “i” stavlja Šalaj pogotkom u tridesetšestoj minuti susreta. Treba napomenuti da je susret u par navrata bio prekidan zbog poteškoća s električnom energijom. Nova dvorana u Labinu ima kapacitet 800 sjedećih mjesta, a sada preostaje samo da se Albona-Potpićan 98. igrački stabilizira te u nastavku prvenstva pokuša doći do novih prijeko potrebnih bodova.

Liga za popunu 1.HMNL | Raspored i delegiranje 6. kola

Pred nama je završni čin Lige za popunu 1.HMNL. U nedjelju su na rasporedu susreti …

Kvalifikacije za 2.HMNL-jug | Porto Tolero na korak do povratka u 2.HMNL-jug

Nakon što su u prva četiri kola kvalifikacija za popunu 2.HMNL-jug slavili domaćini, jučer je …