Split Tommy slavio u derbiju kod Squarea!

Split Tommy je u Gospinom polju ostvario bitnu pobjedu savladavši dubrovački Square rezultatom 2:4! Splićani su već u prvom poluvremenu ostvarili značajnu prednost, te su na koncu upisali zasluženu pobjedu. Mreže su mirovale sve do 15.minute kada Suton zabija za 0:1, a do odmora Ćorluka potvrđuje dobru formu i s dva zgoditka donosi Splićanima velikih 0:3!  U nastavku je udarac Perića od vratara Turuka završio u mreži za 0:4, te je pitanje pobjednika riješeno. No Splićani su do kraja susreta ostali bez Sutona i vratara Čizmića. Suton je u 32.minuti dobio dva žuta kartona, nakon čega su domaći smanjili na 1:4, a Čizmić je u 35.minuti isključen zbog igranja rukom izvan kaznenog prostora u izglednoj prilici domaćih. U 37.minuti Cvjetković je iz penala zabio za 2:4, što će se na kraju pokazati kao konačan rezultat. Niz isključena gostiju zaokružio je u 38.minuti trener Victor Acosta koji je udaljen s klupe zbog ironičnog aplaudiranja na odluku suca i neprimjerenog vokabulara. Splićani su na koncu ostvarili pobjedu, a ostaje za vidjeti koliko će im isključeni igrači nedostajati u slijedećem kolu kada im u goste dolazi Albona Potpićan ’98. Square je pak upisao drugi uzastopni poraz, a prekid negativnog niza tražit će u slijedećem kolu na gostovanju kod Nacionala.

Delegat: Luka Klaić

SQUARE: Alen Turuk, Borna Tikvica, Haron Džanković, Tomislav Bevanda, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Andro Zarač, Antonio Konsuo, Blago Gašpar, Igor Leovski, Zoran Primić, trener: Antun Bačić

SPLIT TOMMY: Nikola Čizmić, Filip Kosor, Jakov Grcić, Ivan Ivanković, Ante Ćorluka, Josip Suton, Luka Perić, Matej Fideršek, Alen Marić, Antonio Sekulić, Tihomir Novak, Ivo Jukić, trener: Victor Acosta Garcia

STRIJELCI: 1:0 Suton (15′), 0:2 Ćorluka (18′), 0:3 Ćorluka (20′), 0:4 ag-Turuk (25′), 1:4 Cvjetković (34′), 2:4 Cvjetković (37′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Square 8 (4+4); Split Tommy 10 (4+6)

ŽUTI KARTONI: Kuraja (11′), Turuk (20′) – SQUARE
Fideršek (7′), Perić (23′), Suton (32′), Grcić (33′) – SPLIT TOMMY

CRVENI KARTONI: Suton (32′), Čizmić (35′) – SPLIT TOMMY

IGRAČ UTAKMICE: Ante Ćorluka (SPLIT TOMMY)

FUTSAL DINAMO | 4 razloga zašto kupiti godišnje ulaznice

Futsal Dinamo je objavio prodaju godišnjih ulaznica za predstojeću natjecateljsku sezonu. Zagrebački “modri” sezonu otvaraju …

Novo Vrijeme Apfel pressicom najavilo novu sezonu!

Malonogometni klub Novo Vrijeme Apfel jutros u 11:00 je u makarskom hotelu Park održao konferenciju …