Square slavio protiv Vrgorca u čast Siniše Bačića

U susretu 17.kola 1.HMNL, Square je slavio protiv Vrgorca s uvjerljivih 6:1! Gosti su u Dubrovnik došli u oslabljenom sastavu, čime su uvelike olakšali domaćinu put do pobjede. U ujednačenom prvom poluvremenu Square je došao do prednosti u 18 minuti kada Hrkač na dodavanje Pelea s pozicije sidruna zabija za 1:0! Rezultat se nije mijenjao sve do 31.minute kada Hrkač koristi slabu intervenciju do tada vrlo dobrog vratara Raosa i zabija za 2:0! U 34.minuti Cvjetković je povisio na 3:0 lijepim udarcem od vratnice nakon prekida, a nadu gostima donosi Babić kada u istoj minuti zabija za 3:1 nakon što su domaći izgubili loptu na svojoj polovici. Sve dvojbe otklonjene su u 37.minuti kada domaći s 3 zgoditka dolaze do na koncu uvjerljive pobjede, 6:1!

Delegat: Luka Klaić

SQUARE: Alen Turuk, Haron Džanković, Hrvoje Cvjetković, Maro Đuraš, Leonardo dos Santos, Niko Zrilić, Marko Kuraja, Adrijan Micevski, Antonio Konsuo, Josip Nebergoj, Mirko Hrkač, trener: Frane Despotović

VRGORAC: Vjeko Raos, Ante Babić, Toni Jelavić, Duško Martinac, Mirko Jurjević, Ivan Vukasov, Ante Kraljević, Ivan Grbavac, Marko Gašpar, Zdravko Turić, Mate Marinović, Josip Govorko, trener: Vladimir Bebek

STRIJELCI: 1:0 Hrkač (18′), 2:0 Hrkač (31′), 3:0 Cvjetković (34′), 3:1 Babić (34′), 4:1 Đuraš (37′), 5:1 Cvjetković (37′), 6:1 Đuraš (37′)

ŽUTI KARTONI: Turuk (7′), Konsuo (34′)- SQUARE; Turić (28′) – VRGORAC

IGRAČ UTAKMICE: Mirko Hrkač (SQUARE)

KADETI | Pregled natjecanja regije “Zapad”

Nakon što smo još ranije danas pisali o juniorskom natjecanju regije “Zapad”, sada je na …

JUNIORI | Pregled natjecanja regije “Zapad”

S obzirom na jučer donesenu odluku o prekidu svih natjecanja izuzev natjecanja seniora, odlučili smo …