Square velikim preokretom do trijumfa u Osijeku!

Velikim preokretom dubrovački Square slavio je na gostovanju u Osijeku, produljivši tako agoniju momčadi Marina Smoje, koja dugih devet kola ne zna za pobjedu. Jedinu pobjedu “bijelo-plavi” su ostvarili na otvaranju sezone protiv Jesenja, nakon čega su u devet susreta osvojili tek jedan bod. Bio je ovo susret “biti ili ne biti” za Osijek Kelme. Square je u Osijek došao bez pola momčadi, no i “desetkovani” gosti na koncu su iz Zrinjevca odnijeli puni plijen.
Osječani su sjajno ušli u utakmicu, te već u prvoj minuti dolaze do prednosti golom Pandurevića. Kada je u 20.minuti Nospak povećao prednost domaćina, malotko je mogao misliti da će Osječani iz ovog susreta izići praznih ruku, no gosti su vrlo brzo smanjili i na odmor otišli s golom zaostatka, 2:1! U nastavku Rezo svojim drugim zgoditkom vraća stvari na početak lijepo zabivši nakon što je osvojio loptu na protivničkoj polovici (2:2), a rezultat se nije mijenjao sve do same završnice susreta kada gosti golom Džankovića iz kontre dolaze do potpunog preokreta, 2:3!
Na koncu velika pobjeda oslabljenog Squarea, koji je s ova 3 boda došao do 2.mjesta n aljestvici, dok Osječanima ostaju velike brige u borbi za opstanak.

Delegat: Ivan Sović

OSIJEK KELME: Boris Bolšec, Matias Mijić, Miran Horvat, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Bojan Gvozdenović, Armando Kajfeš, Dino Bartoluci, Robert Nospak, Bruno Švitek, Kristijan Krajček, Goran Dakić, Antonio Pavlović, trener: Marin Smoje

SQUARE: Zoran Primić, Haron Džanković, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Adriano Darrer, Antonio Konsuo, Maro Đuraš, Alen Turuk, trener: Antun Bačić

STRIJELCI: 1:0 Pandurević (1′), 2:0 Nospak (20′), 2:1 Rezo (20′), 2:2 Rezo (29′), 2:3 Džanković (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Osijek Kelme 6 (3+3); Square 7 (3+4)

ŽUTI KARTONI: Kajfeš (40′) – OSIJEK KELME; Cvjetković (26′) – SQUARE

IGRAČ UTAKMICE: Stjepan Rezo (SQUARE)

Crnica ispustila pobjedu protiv Futsal Dinama!

U susretu 4.kola 1.HMNL Crnica i Futsal Dinamo su podijelili bodove odigravši 3:3! Šibenčani su …

Square na krilima Džankovića do trijumfa u Vrgorcu!

U susretu 4.kola 1.HMNL Square je slavio na gostovanju kod Vrgorca rezultatom 1:3! Nakon trijumfa …